Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Airbag i ABS uwalone sterowniki?


KOSA1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu kupiłem auto z palącym się Airbagiem i kontrolką ABS. Po próbie zdiagnozowania przyczyny i podpięciu vaga okazało się, że wcale nie można się połączyć z tymi sterownikami. Sprawdziłem zasilanie na sterowniku ABS i odziwo jest. Jak myślicie, są to uwalone sterowniki od tych systemów czy jakaś usterka w instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem ze świecącymi sie kontrolkami, Okazało się ze trzeba było zakodować ABS od nowa i zrobilem to VAGIEM

Wyświetlały sie takie błędy, No i w numerze softu były same 0000 :

http://www.fotosik.pl/zdjecie/2fc5d29b731502d5(widac i błędy i kodowanie)

Zobacz czy u siebie tak nie masz.

Jeżeli chodzi o AirBag to uwaliłem sobie go VagComem no i teraz pewnie bede wymieniał sensor na używany i kodował bo elektronik mi powiedzial ze za zresetowanie tego co mam wezmie wiecej niz ja bym sobie kupił nowy(uzywany) Chociaż wolałbym zaplacic wiecej i nie wyciagać go z konsoli bo to troche roboty jest.

Edytowane przez wabiczek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja wcale nie moge się vagiem połączyć ani z abs ani z airbag

a jak kliklniesz w ABS czy w AIRBAG to co sie dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a jak kliklniesz w ABS czy w AIRBAG to co sie dzieje ?

komputer próbuje się połączyć ze sterownikiem i lipa, wyskakuje komunikat żeby sprawdzić połączenie. Identycznie jakbyś próbował połączyć się ze sterownikiem od silnika na wyłączonym zapłonie. Dodam że i innymi sterownikami łącze się bezproblemowo.



a jak kliklniesz w ABS czy w AIRBAG to co sie dzieje ?

komputer próbuje się połączyć ze sterownikiem i lipa, wyskakuje komunikat żeby sprawdzić połączenie. Identycznie jakbyś próbował połączyć się ze sterownikiem od silnika na wyłączonym zapłonie. Dodam że i innymi sterownikami łącze się bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...