Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7 1.6]


radoslawo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Poprzednio Skoda Octavia 1.8T w gazie i 350000km w gazie:) Bardzo fajne i tanie auto. Tym razem Audi A4 B7 również w gazie PRINS. Auto od pół roku i zrobione 150tyś. Jeżdżę sporo. Auto kupione jako golas, ale ma już tempomat i właśnie zakupione navi i bose. Potem będzie kierownica multi, bluetooth, kamera cofania. Gdyby ktoś chciał to dysponuję kabelkiem w okolicy Pyrzyc(zachodniopomorskie ) i wiedzą którą za darmo mogę się podzielić w miarę możliwości. Proste kodowania i diagnostyka.

Auto troszkę słabe ale musi wystarczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 tyś w pół roku ??? chyba nie wysiadasz co :)

własnie...i gdzie zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 tyś w pół roku ??? chyba nie wysiadasz co :)

własnie...i gdzie zdjęcia

7scpcjghzsva.jpg

8zz7zpa1qij1.jpgrxt5rksdwmk5.jpg

Kupiłem przy przebiegu 159tyś we wrześniu, obecnie ma 175tyś. Przepraszam za pomyłkę przecinka:) Jeżdżę dużo ale nie aż tak:) (19tyś)

Edytowane przez radoslawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem ze 1.6 w b7 to tylko opcja i nikt tego nie kupował. Bez urazy ale jestem naprawdę zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem cos mlodszego i tutaj pojawil sie problem z TFSI i gazem. Drugi problem to brak na zachodze aut. Trafila sie okazja auto od znajomej niemki. Piersza wlascicielka i wiedzialem co biore tylko ta moc. Juz sie troche przyzwyczailem ale nigdy do konca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie kupić zadbane 1.8T i to w PL :) szuakć szukać i jeszcze raz modlitwa :)

Plus za kolorek, ciemne zawsze spoko :) ale wnętrze to mogli do tego wsadzić ciemne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gachia77. Niestety nie było wyjścia. Skoda się nagle po sypała. Miałem wybór albo wsadzić pieniądze i to niemałe w skodę albo na szybko coś innego i najlepiej w gazie bo daleko do pracy mam. Po dwóch miesiącach chciałem ja sprzedać ale jakoś narazie się przyzwyczaiłem. W przyszłym roku coś pomyśle.

.

.

.

.

.

.

... no i udało się. Audi otrzymało nowe radyjko. RNS-E, dostałem od znajomego za przysługę :) Radyjko z 2012 roku z polskim menu i navi.

Co do problemów użytkowników z wyciąganiem radyjek to u mnie jeden komplet kluczy pasował idealnie do CHORUSA 2din za to do RNSa nie. Drugi komplet za odwrotnie. Czyli niby to samo a nie do końca.

Kostki pasowały jednak trzeba było zamienić pin 7 i 5 do komunikacji z VAGiem(co prawda wywala teraz błąd o zbyt wielu błędach ale wcześniej w ogóle się nie łączył). Po zakodowaniu zegarów Fis widzi navi i komunikuje się.

Teraz jeszcze został bose do montażu.

Edytowane przez radoslawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...