Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przód przed czy poliftowy a4 b8


sslawek77

Rekomendowane odpowiedzi

mam dylemat, z racji że muszę kupić kilka części do przodu zastanawiam się czy lepiej b8 składać już na polifcie czy tak jak w oryginale.

głównie chodzi o późniejszą dalszą odsprzedaż auta, ze by nie było: "a przód inny to pewnie poskładany z 3"

jak wy się zaopatrujecie w auto przy kupnie na takie przeróbki ?

bo co do cen części to raczej w podobnej cenie idzie je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz zamiaru przyznawać się podczas sprzedaży auta że auto jest po stłuczce/ czy kolizji to składaj tak jak było. Ja gdybym był w Twojej sytuacji udokumentowałbym uszkodzenia i poskładał na poliftowym przodzie, w razie czego zawsze można pokazać fotki. Dla mnie przód poliftowy jest bez porównania do przedlifta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba i przed lift i polift, ale jeżeli polift to tylko s-line. Co do późniejszej odsprzedaży każdy kto tutaj przerabia na polifta inni piszą mu łaaaał jest super itd. Gdy natomiast przychodzi do zakupu takiego samochodu są już podejrzenia pewnie miał dzwona pewnie to pewnie tamto. Więc ludziom tak czy siak nie dogodzisz. Jak masz zamiar jeździć jeszcze długo tym autem to składałbym na poliftowych częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to kolejny dylemat czy długo.... po niedzieli chcac niechcac przypływa mi jeszcze zza wielkiej wody BMW e90 z 3.0l benzyniakiem, ktore sie trafiło wylicytowac w jednym czasie co audi i trudno mi powiedziec, które zostawie. Chyba ze ktos szuka b8 praktycznie po kosztach co mnie wyszły wiec odstapie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...