Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Wypinany hak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam identyczny hak w moim avancie, więc do Twojego powinien pasować.

Opublikowano
  • Autor

Mozesz z niego spisac numer??

Napewno sie przyda nie tylko mi :)

Czy w tej styropianowej wytloczce znajduje sie tylko hak czy cos jeszcze sie znajduje??

Opublikowano

Ok, spiszę i napiszę, choć nie wiem czy ktoś mnie nie uprzedzi :gwizdanie: W moim styropianie jeszcze znalazlem podnosnik, klucz do kół, śrubokręt, zestaw naprawczy do kół, hak wkręcany z przodu.[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 21:43_________________________________________________Proszę bardzo :hi:

hakbd4.png

w800.png

Opublikowano

do 2003 roku z tym samym silnikiem (AVF) też bedzie to samo??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

letallec bo Ty pewnie nie ma kola zapasowego tylko masz zestaw naprawczy.

Ja mam kolo zapasowe i mam osobna "skrzyneczke" do lewarka i drugą osobna do kluczy.

Dlaczego te haki sa takie drogie 300-400zł

Orientuje sie ktos ile to moze kosztowac w serwisie??

[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 17:56_________________________________________________Hm... znalazlem hak ma oznaczenie 8L0 800 495 i sprzedajacy twierdzi ze jest od Audi A4 B6....

Na haku sa takie napisy:

8L0 800 495

2988

ALNSI1

Bedzie czy nie bedzie pasował do B6 z 2002 roku ?? oto jest pytanie:P[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 20:27_________________________________________________Zakupiłem Hak łącznie ze styropianową wytłoczką i plastikowym deklem + lewarek za 230zł. Hak nieużywany.

Myślę że dobry zakup zrobiłem :) Dam znać czy pasuje.

Opublikowano

Dlaczego te haki sa takie drogie 300-400zł

Orientuje sie ktos ile to moze kosztowac w serwisie??

ASO Danelczyk Lublin :

- hak holowniczy 8E0 092 155 B = 1816,47 zl :shocked:

Opublikowano

Dlaczego te haki sa takie drogie 300-400zł

Orientuje sie ktos ile to moze kosztowac w serwisie??

ASO Danelczyk Lublin :

- hak holowniczy 8E0 092 155 B = 1816,47 zl :shocked:

Ale Ty chyba piszesz o całym komplecie a ernius pisze o samej kuli :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No i kupiłem:)

Orginałny wypinany hak ( sama kula ) z kluczykiem do tego orginalna wytloczka styropianowa i plastikowy dekiel i do tego dostałem takze ogrinalny lewarek do kół ( tez mi go brakowało ) za całość zapłaciłem..................................... 230zł :> :> :>

Teraz mam pytanie.

Niech ktos mi powie jak schować lewarek, obok koła zapasowego mam skrzyneczke na lewarek ale spedziłem 20 min i nie udalo mi sie go tam wlozyć tak aby można było zamknąć skrzynke.

Zrobi ktoś mi fotke??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.