Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarna Ślicznotka


bashful

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od zakupu minęło wprawdzie już kilka miesięcy, więc dopiero teraz dodaje pierwsze fotki. Po krótce, Audi a4 B8 2009, 2.0TDI 143 CAGA. W momencie zakupu autko miało 52tyś mil czyli 83tyś km, teraz ma 60 tyś czyli 96 tyś. Serwisowane w ASO, Serwis ten kontynuuje również tam. Auto mam od września.Na wiosne zrobię polerke, umyję porządnie fureksa i dodam więcej zdjęć. Mam w planach zrobić film. Fabrycznie na 18 calowych obręczach, 245/40. Lecz niestety zakupiłem 16 calowe kółka. Drogi tam gdzie mieszkam są fatalne i szkoda autka. 18" czekają na dobre czasy.

56cf30ca9019e.jpg
56cf30d00b4fa.jpg
Drobne mody jakie wykonałem, to wyeliminowanie emblematów na tylnej klapie,
56cf2d2e5ee50.jpg
Założyłem chromowane rurki od s-Line na wydech,
56cf2d32dcb97.jpg
56cf2d37867cf.jpg
56cf2d3daf658.jpg
56cf2d4321d2d.jpg
56cf2d4868073.jpg
56cf2d52a40cd.jpg

56cf2d58efb98.jpg
256_img_0079.jpg
Na piękne Angielskie drogi auto dostało 16" Kółka. Wygląda dobrze. Nie tak jak na 18", ale wóz albo przewóz. Naprawy zawieszenia są kosztowne. Nie mówię już o plastykach w wnętrzu. Jestem Neuromaniakiem. Jeżdze dużo po drogach szybkiego ruchu, ale nie ścigam się i do mojego stylu jazdy wystarczają 16", auto dobrze się prowadzi. Nieznacznie bardziej przechyla się nadwozie, przy większych prędkościach. Ale komfort dużo większy i auto również prowadzi się bardzo pewnie. Oponki 225/55. Felgi dzień po zmianie, jeszcze bez znaczków.
56cf2d7090660.jpg
56cf2d7bec06f.jpg
56cf2d8690834.jpg
56cf2d9121e10.jpg
Ze znaczkami wygląda tak:
56cf2de296fd9.jpg
Ostatni Mod, to Personalizowane numery rejestracyjne. Mam na imię Sebastian, i wybrałem numery "V5 EBA". Oznacza Seba. Już tłumaczę dlaczego tak to wygląda, W Anglii nie można sobie wybrać nazwy czy imienia w całości. Numery rejestracyjne muszą mieć po kolei, literę bądź dwie litery , cyfrę bądź dwie cyfry, odstęp i trzy litery. Ewentualnie można wybrać 3 litery i 3 lub 4 cyfry. Ale to już nic nie oznacza prócz tego że nie można rozpoznać roku rejestracji auta. W UK numery oznaczają rok pierwszej rejestracji. U mnie V nie oznacza nic, 5=S no i eba. Prywatne numery mogę przenieść na drugie auto jak zmienię lub sprzedać. Wygląda to tak. Mógłbym zrobić V 5EBA, ale jest ryzyko że Psiarskie się doczepią.
56cf2dc750e56.jpg
56cf2dcca47f6.jpg
Narazie te drobne mody mi wystarczą, nie mam pomysłu na nic innego. Dawniej myślałbym o zglebieniu, ale te drogi. Zobaczcie drogi w Sheffield, szóstym co do wielkości mieście Anglii. Z Polski pochodzę z Górnego Śląska gdzie drogi są na prawdę ładne i nie potrafię pojąć jak można nic z tym nie robić. Na urlop często jeżdzę z Moją Żoną w jej strony na Podkarpacie w okolice Rzeszowa. Drogi tam również są idealne.
56cf34952f190.jpg
56cf349a6fda0.jpg
56cf34a1e435b.jpg
56cf34a6e37ed.jpg
56cf34ac88643.jpg
56cf34b39e1d5.jpg
56cf34ba9ba02.jpg
Niekiedy zdarzają się ładne odcinki, ale generalnie tak wygląda droga gdy jadę po moją Żonę do pracy. Autostrada i ekspresowa do autostrady też jakaś połatana, cętkowana itp itd. Wszędzie są pozapadane studzienki których czasem nie da się ominąć. Anglicy lubą, wyciąć dziurę w asfalcie żeby zmienić niewiem, rurę czy jakieś kable i po prostu łatają tą wyrwę innym rodzajem asfaltu. Drogi są łaciate dziurawe i kolorowe.
Edytowane przez bashful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kierownice zle zamontowali, ale nie grzebali przy liczniku, i nie ulepili go na bazie Avanta. Autko jest 100% w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem bywam w Twoich rejonach. Faktycznie drogi tam to nieporozumienie. Ja mam 17-tki i szczerze mówiąc coraz częsciej o 18-tkach myślę.

Bezawaryjności życzę, :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...