Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)


toma085

Rekomendowane odpowiedzi

Synchro zrobione , zaworek n75 wymieniony i geometria sprawdzona w basic setting chodzi jak trzeba , jutro wymieniam węże elastyczne od turbo bo mam podejrzane spękania na jednym.

Co jeszcze zrobić przed korektą i czy jechać to tego samego kolesia czy może do V-teh w Łowiczu , znacie ich czy dobrze robią softy?


po za tym paliwo wcale nie ruszone więc nic dziwnego że brak mocy.
O co tu chodzi że nie podniusł dawki na wyższych obrotach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na logi to wyjmij sprezarke i ja wyczysc , bo ona nadaje sie tylko do tego , i zadna korekta tutaj nic nie zdziala .... ( a to ze sztanga chodzi na BS to o niczym nie swiadczy)

Co do programu w aucie to patrzac po logach to ja bym tam juz nie wracal, przynajmniej nie po korekte ...

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do programu w aucie to patrzac po logach to ja bym tam juz nie wracal, przynajmniej nie po korekte ...
To znaczy że co nie wracał bo był program źle zrobiony czy że motorówka jest do kitu bo nie bardzo rozumiem co masz na myśli kolego , a chciał bym żeby to było zrobione jak trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do programu w aucie to patrzac po logach to ja bym tam juz nie wracal, przynajmniej nie po korekte ...

To znaczy że co nie wracał bo był program źle zrobiony czy że motorówka jest do kitu bo nie bardzo rozumiem co masz na myśli kolego , a chciał bym żeby to było zrobione jak trzeba.
Moje zdanie jest podobne, zrób porządek z turbosprężarką i zmień tunera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po wyczyszczeniu geometrji , czeka mnie jeszcze jedna korekta softu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast skorzystać z usług sprawdzonych i polecanych na forum tunerów, postanowiłeś eksperymentować. Tak samo jak Ty mam AVB + turbo od AVF. Spanky zrobił mi z takiego zestawu bez problemu o 20 KM więcej i od blisko już trzech lat jeżdżę na tym programie bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do Maćka

Synchro zrobione , zaworek n75 wymieniony i geometria sprawdzona w basic setting chodzi jak trzeba , jutro wymieniam węże elastyczne od turbo bo mam podejrzane spękania na jednym.

Co jeszcze zrobić przed korektą i czy jechać to tego samego kolesia czy może do V-teh w Łowiczu , znacie ich czy dobrze robią softy?


po za tym paliwo wcale nie ruszone więc nic dziwnego że brak mocy.
O co tu chodzi że nie podniusł dawki na wyższych obrotach?

Nie jest dobrze soft zrobiony i tak jak Maciek pisał w pełni zgadzam się z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ko jak już wszystko ogarnę to podjadę a który to użytkownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ko jak już wszystko ogarnę to podjadę a który to użytkownik?

Spanky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ko jak już wszystko ogarnę to podjadę a który to użytkownik?

To ja ;-)

Podjedz to Ci ogarnę i czyszczenie turbo i strojenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem już po czyszczeniu turbo , wymianie mapsensora , N75 i węży od turbo wklejam logi doladowania.

http://vaglog.pl/log_253379.html

Edytowane przez toma085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem już po czyszczeniu turbo , wymianie mapsensora , N75 i węży od turbo wklejam logi doladowania.

http://vaglog.pl/log_253379.html

W dalszym ciagu jest mocne przeladowanie (powyzej wskazan mapsensora) .

Albo zle wyczysciles albo to wina tego programu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc tak co może stać jak jest takie przeładowanie , czy może się uszkodzić turbo. Jeszcze gruszka od sztangi jest nie ruszana może trzeba wymienić albo podregulować?

f*ck zostawiłem auto fachowcom bo musiałem wyjechać w delegacje i coś czuję że mnie w ..... zrobili :ranting: Wiedziałem że jak sam nie zrobię to tak wyjdzie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spojrzalem na logi co robiles przed czyszczeniem i dla mnie ta sprezarka z auta wyjeta nie byla .... Logi wygladaja prawie ze identycznie .

Edit : chociaz nie , po spojrzalem na daty zle , w kazdym badz razie przeladowywuje .

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś czyściłem turbo osobiście , bardzo brudna nie była ale po zrobieniu logów wydaje mi się że jest lepiej oceńcie koledzy sami.

http://vaglog.pl/log_253721.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...