Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile mam KM w audi a4 b6 2,5tdi 2003/2004r Quattro?


Jasieknwnt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie do znawców audi a4 b6, a więc posiadam audi a4 b6 2,5tdi quattro 2003/2004r, skrzynia automatyczna tiptronic. W dowodzie rejestracyjnym mam podane 120kw (163km) jednak auto ma quattro i próbowałem szukać takiego silnika no i nic nie znalazłem na temat 120kw w quattro, wyświetla mi jedynie jednostki 180km .. Jest możliwe, że posiadam właśnie taki silnik czy może pomyłka w dowodzie rejestracyjnym?

Proszę o pomoc , Dziękuję ;)

Edytowane przez Jasieknwnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro nie ma nic wspólnego z silnikiem. Jaki masz kod silnika ? Sprawdź na głowicy lub we wlepce. BDG - 163 BAU i BDH - 180.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro nie ma nic wspólnego z silnikiem. Jaki masz kod silnika ? Sprawdź na głowicy lub we wlepce. BDG - 163 BAU i BDH - 180.

dzx6tydq1rrg.jpg

Niestety wlepki w bagażniku nie mam. Znalazłem taką tabliczkę pod maską , można coś wywnioskować ?, Widzę tam kod BAU. Błąd w dowodzie rejestracyjnym ?

Edytowane przez Jasieknwnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlepka z kodami jest pod siedziskiem kanapy. Poza tym jest również przyklejona na 2 stronie książki serwisowej

W temacie 2.5TDI pomocny może być poniższy wątek

http://a6forum.pl/silniki-2-5-tdi-v6-przeglad-wszystkich-odmian-i-typow-t43.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlepka z kodami jest pod siedziskiem kanapy. Poza tym jest również przyklejona na 2 stronie książki serwisowej

W temacie 2.5TDI pomocny może być poniższy wątek

http://a6forum.pl/silniki-2-5-tdi-v6-przeglad-wszystkich-odmian-i-typow-t43.html

Dzięki za pomoc faktycznie wlepka jest pod siedziskiem tylnej kanapy. Oznaczenie BAU moja wersja to 180km , cieszy mnie bardziej ta wiadomość :) . Dziękuję pozdrawiam. Jednak błąd w dowodzie rejestracyjnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...