Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wyjeciu bezpiecznika nie działa licznik, podświetlenie, obrotomierz, FIS błędnie wskazuje. ROZWIĄZANIE


House

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawiam dla wyszukiwarki google i potomnych. Po wyjęciu bezpiecznika przestał działać obrotomierz i prędkościomierz w audi a4 b6. Rozwiązaniem jest adaptacja kanałów 60,61,62 w grupie 17 (instruments)

Wchodzimy w grupę 17 instruments

nastepnie 10 adaptacja

Przechodzimy do kanału:

Kanał 60 - 1045 (to moje kodowanie)

kanał 61 - 3331 (to moje kodowanie)

kanał 62 - 23 (to moje kodowanie- błędne muszę je jeszcze raz przejrzeć bo na fisie wywala mi błąd telematica- mam taki w aucie)

Nie martwcie się, wasz licznik nie umarł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości który bezpiecznik wyciągałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie :D każdy po kolei więc nie wiem który spowodował awarię. Jeszcze pozostaje kwestia przywrócenia RDS-u i wskazań komputera pokładowego oraz wyświetlacza biegów. Jest jedna różnica, auto zaczęło zupełnie inaczej jeździć, z dołu leci jak rakieta w porównaniu z tym co było, myślę, że to może być spowodowane brakiem wyświetleń biegów ? no poobserwuję. Zaraz biorę się za t wskazania na FIS bo nie ma góry, nie ma dołu a po środku wszystko na "zero"

Druga ciekawa rzecz, wcześniej na FIS nie było telematica a teraz jest, ładnie się wita, i kopiuje info z telefonu na FIS-a

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...