Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozpis pinów zmieniarki 6CD lub IPOD adapter - RNS-e


House

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, mam taki problem. Mam oryginalny kabel do zmieniarki, oryginalną zmieniarkę/ipod adapter 8E0 (dokupione) Wymieniłem radio RNS-D na RNS-E. Chciałem podłączyć zmieniarkę, wpiąłem kabel i tutaj mam schody, Zmieniarka się świeci, przyjmuje płyty natomiast w radiu nie mogę wybrać zmieniacza (każda płyta jest na szaro) pomyślałem, że może uwalona zmieniarka. Kupiłem adapter pod IPODa (oryginał wpinany w ten sam kabel co zmieniarka)i mam ten sam problem, nie ma komunikacji. Teraz pytanie, czy może to być wina kabla czy raczej kodowania? Jak wybieram kodowanie radia, to nie podpowiada mi funkcji więc nie mogę zakodować radia. Z tego co pamiętam mam 307171 ? coś w ten deseń. Drugi problem to piny w zmieniarce, czy ktoś ma rozpiskę który pin za co odpowiada w zmieniarce ? (będę mógł sprawdzić jednocześnie połaczenia czy dobrze jest zrobiona przejściówka i sprawdzić kodowanie. Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie podaj numer zmieniarki konkretnie interesuje mnie litera na końcu zmieniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C i D powinna banglać choć zdarzały się przypadki że z

niektórymi Rns ami C tez nie chciała banglać. Najlepiej jakbyś sprawdził to jeszcze na d

Efekt podobny nie widzi radio zmieniarki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka analogia, że i moduł ipoda też nie jest widoczny? Dlatego pytam o rozpiskę pinów bo może namieszane w kostce z "allegro" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe jak byś chciał zobaczyć ze zmieniarką D to na spocie dzisiaj w Arkadii da rade podmienić na chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wybieram na ten spot od miesiąca :P dziś z racji dnia kobiet nie dam rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...