Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 1.8 ADR '95


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o szczere opinie! Dla mnie i tak jest piękna :D

Kaziu jak piszesz takie cos to niewymagaj żeby Cię ludzie okłamywali , mówią poprostu to co myślą i niema się co unosić.

P.S. KAziu załóż przedewszystkim felge i auto odrazu troche odżyje , ściągnij brefki i to coś na masce i już będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no troche sie mi zal zrobilo ;) wiecie kaziu wrzucil fotki zeby sie pochwalic jak kazdy, a wiem jak by mi glupio bylo gdyby ktos mi powiedzial ze mam brzydkie autko. :lol: w sumie z drugiej strony jak prosze o opinie to musze sie liczyc z tym ze oprocz pozytywnych sa negatywne jeszcze... a co do tego ze forum jest konserwatywne to sie nie zgadzam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

P.S. KAziu załóż przedewszystkim felge i auto odrazu troche odżyje , ściągnij brefki i to coś na masce i już będzie lepiej.

To wiem fele priorytet, co do brewek to ściągnę je dopiero jak całe reflektory wymienię ponieważ te dziwne głęboko siedzą i jakbym je teraz ściągnął to strasznie by to wyglądało. Maska... w zasadzie nie zawadza mi to ani jakoś super się nie podoba więc zostawiam. Ktoś dziwny to robił bo te wlociki powinny być w drugą stronę... .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...