Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam problem z moja navi. widzi satelity ale sie z nimi nie łączy. Antene juz podmieniałem i dalej nic , co może być powodem?

Opublikowano

może płytka pod napędem do wymiany

Opublikowano
  • Autor

właśnie nad tym się zastanawiałem

Opublikowano

Gdyby uszkodzony był moduł gps to nie widział by ich a skoro widzi satelity to tak jak by był z nimi połączony. Jakie masz objawy , co dokładnie sie dzieje z navi ?

Opublikowano
  • Autor

pokazuje mi pozycje ale okolice Legnicy( tam ja miał ostatni właściciel) a nie moja. Czym to może być spowodowane?


Tom czy mapa może być tego powodem bo mam nagrywana przez siebie.

Opublikowano

mapę odczytuje bez problemu ? punkt na mapie się przesuwa jak jedziesz czy nie ?

Opublikowano
  • Autor

punkt się nie przesuwa. Mapa wczytuje się normalnie.


masz jakiś pomysl co się może dziac.

Opublikowano

jeśli wszystko sprawdziłeś i anteny nowe nie jakieś badziewie używane, to zostaje tylko odbiornik gps ale dziwne jest to ze widzi satelity może coś z softem w navi się dzieje jak masz podmień moduł z innej navi i sprawdź

Opublikowano
  • Autor

chodzi o program navi. Zmienialem ostatnio na polski,ale na wcześniejszym bylo tak samo


właśnie ze nie mam skąd wziąć modulu.


powiedz mi czy trudno się do niego dostać

Edytowane przez SMS

Opublikowano

Trzeba zdemontowac pokrywe w navi, wymontowc naped i jest on od spodu napedu trzeba uwazac zeby nie urwac gniazda od anteny. Nie jest to drudne ale trzeba uwazac na gniazdo.

Opublikowano
  • Autor

a bez demontażu da się sprawdzić czy działa? Słyszałem od gościa co to robi ze modul może być zawilgocony i to podobno tez może być przyczyną,czy to prawda?


gdzie taki model w razie czego dostane bo szukałem i nigdzie nie znalazłem.


anteny obie nie ori sprawdzałem, może to ma jakieś znaczenie.


jeszcze jedno może tez istotne, navi podlaczalem sam zamiast Symphony 2. Gala podana z kostki ziel licznika 21pin

Opublikowano

Gala podana z kostki ziel licznika 21pin

W obie wtyczki RNSd? To samo przerabiałem w C5 kumpla. Widziało satelity ale jak jechaliśmy to nie było widać przemieszczania.

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano
  • Autor

W jedna wtyczkę tam gdzie pisalo gala. Ale gala nie ma znaczenia w ustaleniu pozycji na postoju a gps właśnie jej nie widzi. Pokazuje ze jestem pod legnica a nie Bochnia.

Opublikowano

Moze problem w podlaczeniu wilgoc nie bzdura

Kalibracja musi byc bo bedzie off road

Opublikowano
  • Autor

a jak kalibracje przeprowadzić?

Opublikowano
  • Autor

o co chodzi z canami?


pokazuje mi off road

Opublikowano

Panowie miałem to samo w mercedesie i na 100% nie masz canów podłączonych ,posprawdzaj czy masz wszystko pociągnięte jak trzeba

Opublikowano
  • Autor

tyle ze nie wiem skąd o gdzie dokladnie podciągnąć ?


Juz wiem ze cany z 19 i 20 pina niebieskiej kostki licznika ale pyt gdzie do navi.


koledzy jak podepnę te piny z licznika bezpośrednio na 26 pinowa kostkę navi w pin 13 i 26 to powinno wszystko działać?

Opublikowano

cany masz w czarnej kostce 26 pinowej tam masz je podpiąć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.