Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wystarczy bezpośrednio do licznika ,tak?


cany podłączone a pozycja dalej nie zmieniona.

Opublikowano

Podepnij galę w drugi wymagany pin i przejedź kawałek tym autem....

Opublikowano
  • Autor

na navi mam opisane ze jest jedno wejście na gale


Problem dalej nie rozwiązany.
Nie wiem czy to ma znaczenie ale doczytalem twz ze do 26pinowej podlacza się gale na 5 pin i zaplon ze stacyjki na 4pin. Ja tego podpiętego nie mam.
Opublikowano

na navi mam opisane ze jest jedno wejście na gale

Problem dalej nie rozwiązany.

Nie wiem czy to ma znaczenie ale doczytalem twz ze do 26pinowej podlacza się gale na 5 pin i zaplon ze stacyjki na 4pin. Ja tego podpiętego nie mam.

No i o te gale mi chodzi

Opublikowano
  • Autor

I mam pytanie w związku z tym: Czy można podciągnąć ta gale z kostki iso navi bo tam mam juz podpięte?

I się znalazła druga gala

Czyli mam jeszcze podpiąć pod te dwa piny? Gale mogę tak jak napisałem?

Edytowane przez SMS

Opublikowano

I mam pytanie w związku z tym: Czy można podciągnąć ta gale z kostki iso navi bo tam mam juz podpięte?

I się znalazła druga gala

Czyli mam jeszcze podpiąć pod te dwa piny? Gale mogę tak jak napisałem?

Ja podpinałem gale bezpośrednio z licznika

Opublikowano
  • Autor

No ale z licznika juz i tak mam podpięte pod tamta kostkę to podciagne pod ta. I ten zaplon też tam podpiąć?

Gala i zapłon podłączony do 26 pinowej ale pozycja dalej zla.

Opublikowano

przejechałeś się żeby navi się skalibrowała ?

Opublikowano
  • Autor

Tak przejechałem okolo 10km i nic.

Podłączenie wedlug mnie juz jest teraz dobre.

Opublikowano
  • Autor

Tak off Road.

Opublikowano
  • Autor

No ale co? Cany dwa są,gala na iso i 26pinowa z zaplonu na26pinowa

Napisz mi co musi być podpięte to sprawdzę.

Opublikowano

Cany dwa są

A przy tunerze TMC nie pomyliłes canów czasem?

Opublikowano

coś mi się wydaje ze tam jest błąd w podłączeniu nie ma siły

Opublikowano
  • Autor

Tunera nie mam. Teraz bylem przejechać i na chwile się off Road wyłączył ale pozycja jest zła i pisze w ustawieniach pozycja geograficzna niedostępna

Zastanawia mnie czy to nie jest czasem wina mapy

Opublikowano

Tunera nie mam.

Pomijam fakt, że to będzie działać bez tunera ale w takim razie jak podpiąłeś cany bo kilka postów wyżej piszesz, że je podłączałeś. W tym navi między zegary a navi wpina się tuner tmc żeby to mogło się komunikować.

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano
  • Autor

Bezpośrednio z zegarów do navi. Czyli pewnie tu jest problem

No to teraz musze pewnie znaleźć tuner,tylko nigdzie nie ma do sprzedania.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za znalezienie. Potrzebne są tam jeszcze jakies kostki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.