Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przejściówka MINI-ISO - 4xRCA - używał ktoś do podłączenia radia?


moondek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie... Używał ktoś takiej przejściówki http://allegro.pl/item490175994_gniazdo_mini_iso_4rca_vw_audi_skoda_do_wzmacniacza.html do podłączenia innego radia niż fabryczne? Mam radyjko JVC KD-BT1 w chwili obecnej podłączone jest przez coś takiego http://allegro.pl/item482795639_modul_audi_na_tylnie_glosniki_mini_iso.html, ale głośniki z przodu graja bardzo kiepsko i gdy w radiu jest chwila ciszy słychać szum, obojętnie czy muzyka gra z USB, CD, czy z radia. Nie jest to wina głośników bo na starym fabrycznym radyjku grało to dużo lepiej. Myślicie, że taka przejściówka zda egzamin?? Mam tez fabryczny subwoofer w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że z tego co pamiętam to z mini ISO idą tylne głośniki i subik, a przednie masz normalnie przez ISO puszczone :mysli:

Troszkę poszperam to może coś pomocnego znajdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam czegoś takiego, tylko że zrobiłem to sam.

Do wtyczki mini-ISO podłączyłem wyjście na wzmacniacz + sygnał sterujący.

Co do szumów z głośników, to raczej obstawiał bym problem z radiem.

Ew. odłącz tą przejściówkę i sprawdź jak przód będzie grał bez tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po podlaczeniu radia innego niz fabryczne przednie glosniki tez graly lipnie (byly bardzo ciche z duzym echem a wokali praktycznie nie bylo slychac.podczas ciszy rowniez szum). pobaw sie balansem i faderem. u mnie pomoglo. nie pamietam w ktorej opcji ale o dziwo chyba w ballance :shocked: ktory normalnie odpowiada za lewo,prawo po ustawieniu na 8 w jedna ze stron wszystko wrocilo do normy (moze ktos w adapterze kabelki pomylil).w kazdym badz razie w jednym z tych ustawien ustaw prawie do maxa w jedna,pozniej w druga strone powinno sie zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fajne radio z 4 wyjściami na wzmacniacz i dodatkowym na sub, chwiałbym je w najprostszy sposób zmusić do współpracy z tylnymi głośnikami (nie mam niestety subwoofera)

adapter jest stanowczo za drogi więc pozostaje opcja mini-iso, w jaki to sposób działa?? rozumiem, że są na 2 lub 4 wejścia rca ( u mnie opcja 2 bo bez subwoofera ?) które podłączam pod wyjścia do wzmacniacza od radia i wszystko będzie śmigać na oryginalnym wzmacniaczu ?

btw. wiecie co to jest szczyt chamstwa :wallbash: dostać samochód bez radia ale z książka z kodem do niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubwoofera)

adapter jest stanowczo za drogi więc pozostaje opcja mini-iso, w jaki to sposób działa?? rozumiem, że są na 2 lub 4 wejścia rca ( u mnie opcja 2 bo bez subwoofera ?) które podłączam pod wyjścia do

Jeżeli nie masz ori-sub. to wystarczy na 2. Za pomocą chinczy podłaczasz do wyjścia Rear®.

Jedyny problem jaki możesz napotkać, to to, że tylne głośniki będą grały zdecydowanie ciszej, ale jeżeli ustawisz w radiu odpowiedni podział (Przód/Tył) to będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...