Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jaka powinna być długość wycieraczek oryginalnie ?


topkopi00

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że ja mam długość wycieraczek od kierowcy 55 cm ze spoilerem, a od pasażera 53 gięta cm,. Chciałbym je zmienić i nie wiem jakie kupić. Na allegro natomiast (do mojego modelu) najczęściej są długości 53cm kierowca i 51cm pasażer. Dodam że patrzyłem Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce tu robić reklamy i każdy kupi co chce, ja kupiłem bosha obydwie mają długość 530mm, wycieraczka kierowcy jest ze spojlerem a wycieraczka pasażera to tzw banan, jak na razie nie mam zastrzeżeń do nich, z tego co się zorientowałem to nie kupisz jednej 550mm a drugiej 530mm w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecil Valeo Silencio Xtrm um651 (530mm) :good:. Co prawda na opakowaniu widnieje opis AUDI A6 ,ale idealnie pasuja do A4, bo orginalnie A4 ma wlasnie 53cm na dwie strony! Natomiast Valeo opisuje um650 (500mm) jako wlasciwe do A4 i te sa troche za krotkie jak dla mnie! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić Bosha 530S.Nie ma nic lepszego do b5.Mialem takie ale wymieniłem na te nowe Boshe bez stelarza i teraz pluje sobie w brode.

Prawa nie zbiera w rogu bo profil szyby na to nie pozwala,a lewa przestaje zbierać powyżej 110km/h.To najgożej wydane 30€ jak do tej pory.A Bosh 530S,150km/h i żadnych problemów i są ciche a to też nie bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem w Anglii valeo długość 55cm. Są ciche,bardzo dobrze zbierają..........a po dokładnym obejrzeniu pudełka dostrzegłem napis:MADE IN POLAND :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...