Treść opublikowana przez topkopi00
-
B5 klimatronik grzeje zamiast chłodzić i chłodzi zamiast grzać
Witam! Mam problem jestem po wymianie silniczka krokowego niebieskiego. Ale kilmatronik reaguje jak w temacie na odwrót tzn nastawiam temp. Na najnizszą i zaczyna grzać. Natomiast ustawiam na powiedzmy 28 stopni i chłodzi co może być nie tak. Dodam że z białym cięgłem silniczek był czyszczony.
-
[B5 AFN] Czy to łącznik stabilizatora ?
U mnie również banan poszedł, tylko nie miał luzu na boki. Dopiero po podniesieniu samochodu i szarpnięciu okazało się że miał minimalny luz góra dół na końcówce. Po wymianie problem znikł.
-
[B5 AFN] Czy to łącznik stabilizatora ?
po wymianie klocków stukanie nie ustało, więć stawiam na łącznik stabilizatora
-
[B5 AFN] Czy to łącznik stabilizatora ?
Też mam ten sam problem. Zawieszenie było już sprawdzane trzy razy na szarpakach i nic. A przy puszczaniu sprzęgła i przyhamowywaniu stuka.
-
[B5 AEB] Tarcze hamulcowe razem z piastą?
Czy w audi a4 występują tarcze hamulcowe (chodzi o tył) razem z piastą? Czy może można założyć odzielnie. Bo mnie mechanik nieźle skroił wziął 540 zł tarcze + klocki+ łożyska.
-
[B5 AEB] Problem z silnikiem nie chodzi na 3 cylinder
wymiana modułu zapłonowego pomogła w 100%, bo zdaje się że w tym roczniku komputer nie testuje układu wysokiego napięcia, o czym mój były mechanik nie wiedział, ale za to elektryk się poznał.
-
[B5 AEB] Problem z silnikiem nie chodzi na 3 cylinder
Zaprowadziłem samochód do mechanika bo mam problem z niepaleniem na wszystkie cylindry. Rano jak samochód jest zimny to bez problemu chodzi na wszystkie gary, jednak po rozgrzaniu się i to nawet na słońcu nie chodzi na trzeci cylinder. zamieniane były cewki, świece ale nadal nie łapie na ten cylinder wyjęte świece po przekręceniu rozrusznikiem iskra jest. Wtryski ładnie dają paliwo a po złożeniu w całość samochód nie chodzi na trzeci cylinder. Czyżby wysypał się komputer po podpięciu do vaga pokazuję błąd komputera. Ciśnienie w porządku. no i raz błąd czujnika nadania impulsów. nie wiem co to może być.
-
[ALL B5] Jak przylutować oryginalny brzęczyk ?
ciekawi mnie tylko jakie daje napięcie na brzęczyk ?? bo raczej nie 12 V bo próbowałem i nie działało
-
[ALL B5] Jak przylutować oryginalny brzęczyk ?
Witam serdecznie, znalazłem post (http://www.a4-klub.pl/smf/sygnal_brzeczyk_wlaczonych_swiatel-t4509.0.html ) na temat naprawy brzęczyka włączonych świateł, rozebrałem swoje zegary i okazało się że u mnie jest całkowicie inaczej, zakupiłem zwykły brzęczyk za 5 zł. ale ma tylko 2 przewody, w orginalnym brzęczyku są 4 luty od niego i nie wiem gdzie przylutować, może ktoś pomoże [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 22:26_________________________________________________dzisiaj przylutowałem kable do tych 4 miejsc gdzie jest przylutowany brzeczyk, podpiąłem zegary do auta i patrzyłem próbówką czy gdzieś pojawi się prąd, i lipa w żadnej kombinacji prąd się nie pojawił , może ktoś wie gdzie się wpiać w kostki pod kierownicą żeby brzęczyk działał ??
-
[B5 AEB] Jaka powinna być długość wycieraczek oryginalnie ?
Chodzi o to, że ja mam długość wycieraczek od kierowcy 55 cm ze spoilerem, a od pasażera 53 gięta cm,. Chciałbym je zmienić i nie wiem jakie kupić. Na allegro natomiast (do mojego modelu) najczęściej są długości 53cm kierowca i 51cm pasażer. Dodam że patrzyłem Valeo.
-
[B5 AEB] Długo świecąca kontrolka AIRBAG
Bawiłem się z elektryką ale nie z zegarami. Wymieniałem zawór recyrkulacji par paliwa pod napięciem wyciągałem i wkładałem kostkę chcąc sprawdzić czy cyka. Następnego dnia po tym pojawiła się kontrolka airbag, ale to chyba nie możliwe?????????? Powiem wam, że wydaje się mi ze to po tym.
-
[B5 AEB] Długo świecąca kontrolka AIRBAG
Tak jak w temacie długo mi świeci kontrolka od airbag. Gaśnie po przejechaniu ok. 2-3km. Dzieje się tak od kilku dni, wcześniej tak nie było Ktoś wie może co to może być?
-
[B5 AHL] 3 piknięcia przy odpalaniu
Też to miałem. Elektryk stwierdził ładownie dobre na alternatorze, a na aku za niskie. efekt był taki iż kabel z alternatora jest łączony na rozruszniku a następnie idzie na akumulator. Kabel od alternatora był przegrzany, a do tego jeszcze miał aluminiowe zaciski, które też się grzały. Pomogło odpięcie kabla (alternator rozrusznik) od rozrusznika i danie go bezpośrednio na akumulator. Jest wszystko OK. Dodam tylko ze miałem akumulator nowy wsadzony. Pikanie denerwowało mnie co rano, jak nie odbyłem dzień wcześniej dłuższej drogi.
-
[B5 AHU]Dziwne stukanie przy zmianie biegów
No i u mnie również ten sam problem. Pomocy!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Już wcześniej byłem zarejestrowany ale witam wszystkich, bo dawno tutaj nie wchodziłem.