Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sygnał spalenia żarówki


rav14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

objaw: jednego dnia wyskakuje komunikat że mam spaloną pozycję przód prawą, drugiego dnia dochodzi do tego tył lewa - żarówki faktycznie nie świecą.

Za trzy dni komunikat znika, żarówki świecą.

Moduł świateł świruje? czy może wszystkie wtyczki kontakt sprayem mam popsikać? błędów vag nie pokazuje na ten temat.

Dodam że ogólnie przez rok spaliłem chyba ze 4 mijania, 2 pozycje przód i jedną tył.

drugie pytanko małe:

czy migający napis "2:00h" na FIS to jakiś prehistoryczny czujnik zmęczenia? :P czasem jak długo jadę to mi takie coś świeci.

Edytowane przez rav14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij zarowki i sobie spojrz na zarnik, ta sprezynka wolframowa bedzie skorodowana(?) , jest juz tam przerwa ale bardzo mala i raz swieci zarowka a raz nie :) Wymien je bo niedlugo calkiem padna :) Mialem tak wiele razy :) Co do mijania, to wymien dwie w tym samym czasie na takie same, problem ustapi :) Mi raz padla jedna , wymienilem , za chwile padla druga, wymienilem, i znowu pierwsza padla...dopoki nie wymienialem 2 na raz na takie same , to mi sie jakos szybciej palily :)

Tak, te 2 godziny migaja bys o tym wiedzial i zrobil sobie przerwe w jezdzie, co by ogranizm odpoczal :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czy migający napis "2:00h" na FIS to jakiś prehistoryczny czujnik zmęczenia? czasem jak długo jadę to mi takie coś świeci.

Od tego masz instrukcję obsługi pojazdu, tam wszystko napisane jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za rady, temat w takim razie do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...