Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błękitne A4 B5 Quattro


konrad_pro

Rekomendowane odpowiedzi

No kolor nieziemski o.0 jaram się i też taki chcę ;d

Ta felga to 16? Jaki rozmiar opony?;]

Felga 17" 225/50/17 :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

kolor taki jak mój - pelican blue

A szukałem oznaczenia tego koloru :) dziękuje!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolor bardzo ładny.

Kiera ładuj z lifta,grill i lampy tak samo,kierunki w błotnik białe.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Jaki koszt takiej modyfikacji?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kierunki na allegro max 30 zl za dwa, Kiera to już zależy czy chcesz trojramienną czy 4-ramiona.. Za cały komplet do 300 zł pewnie trzeba dać (spokojnie kupisz wiso na swap kiery na forum) a Gril do 100 zł.. Lampy jak chcesz zwykle soczewki to ok.400 zl (pasują tez z anglika żeby je zrobić na EU to 5min roboty) a jak chcesz już iść na full to bixenon ale koszta dość duże ale warto..

Pamiętaj jak zaczniesz modzic to na jednym się nie skończy. [emoji6]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Kolego dziękuje za pełna rozpiskę :-) myśle, ze niedługo cos zacznę dłubać przy nim :) na razie inwestycja w gaz. No i mój budżet muszę teraz podreperować :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG przy tym zestawieniu 1.8 ADR+Quattro to złota sprawa, do pierwszego serwisu zwraca się zakup instalacji ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG przy tym zestawieniu 1.8 ADR+Quattro to złota sprawa, do pierwszego serwisu zwraca się zakup instalacji ;d

Co masz na myśli?:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG przy tym zestawieniu 1.8 ADR+Quattro to złota sprawa, do pierwszego serwisu zwraca się zakup instalacji ;d

Co masz na myśli? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pierwszy przegląd robisz po 10kkm, moja instalacja kosztowała 2100pln, więc przejeżdżając 10kkm na gazie zamiast PB zwraca się koszt zakupu instalacji, później czysta oszczędność.

Spalanie w 1.8ADR Q to średnio 13l/100km LPG tj. przy cenie nawet 2pln/l daje 26zł/100km. Przy benzynie spalanie to średnio 11l/100km, cena to 4,25 średnio co daje 46,75zł/100km.

Więc koszt przejechania na LPG 10kkm to 26x100=2600PLN, a na benzynie 46,75x100=4675PLN. Więc do przeglądu pierwszego zaoszczędzisz 2075zł.

Obliczenia w przybliżeniu i nie biorę pod uwagę benzyny którą używa się na uruchomienie samochodu, ale cena LPG jest mocno zawyżona.

Dlatego ja niemal od razu założyłem LPG ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG przy tym zestawieniu 1.8 ADR+Quattro to złota sprawa, do pierwszego serwisu zwraca się zakup instalacji ;d

Co masz na myśli? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pierwszy przegląd robisz po 10kkm, moja instalacja kosztowała 2100pln, więc przejeżdżając 10kkm na gazie zamiast PB zwraca się koszt zakupu instalacji, później czysta oszczędność.

Spalanie w 1.8ADR Q to średnio 13l/100km LPG tj. przy cenie nawet 2pln/l daje 26zł/100km. Przy benzynie spalanie to średnio 11l/100km, cena to 4,25 średnio co daje 46,75zł/100km.

Więc koszt przejechania na LPG 10kkm to 26x100=2600PLN, a na benzynie 46,75x100=4675PLN. Więc do przeglądu pierwszego zaoszczędzisz 2075zł.

Obliczenia w przybliżeniu i nie biorę pod uwagę benzyny którą używa się na uruchomienie samochodu, ale cena LPG jest mocno zawyżona.

Dlatego ja niemal od razu założyłem LPG ;]

Pięknie wyliczone :-) nie biorę pod uwagę jazdy na PB nawet :-) auto czeka na instalacje i na razie jeżdzę Vectra C bo w gazie a dziennie robię jednak sporo tych kilometrów :) znajomy mechanik wycenił mi instalacje na 1600zl po baaaardzo dużych rabatach wiec tym bardziej sie to opłaca :-) brakuje mi tylko tego śniegu zeby przetestować napedzik:-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


znajomy mechanik wycenił mi instalacje na 1600zl po baaaardzo dużych rabatach wiec tym bardziej sie to opłaca

Noo to naprawdę nieźle ;) Polecam poczytać o instalacji na forum, chłopaki mają mega wiedzę na temat części jakie wybrać, ja akurat zaufałem warsztatowi i na razie nie narzekam ;)

:-) brakuje mi tylko tego śniegu zeby przetestować napedzik:-)


Szczerze mówiąc, ja liczę, że tej wiosny już się nie doczekam śniegu :D chociaż zabawa jest świetna ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, ja liczę, że tej wiosny już się nie doczekam śniegu :D chociaż zabawa jest świetna ;]

Ja zaufam mojemu mechanikowi bo juz 7 aut było w rodzinie robione u niego :)

A orientujesz sie jak jest z założeniem centralnego zamka z pilota? Niestety od strony kierowcy nie zawsze działa a denerwuje to mnie bardzo i chciałbym mieć z pilota.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez konrad_pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A orientujesz sie jak jest z założeniem centralnego zamka z pilota? Niestety od strony kierowcy nie zawsze działa a denerwuje to mnie bardzo i chciałbym mieć z pilota.



Orientuję się, bo sam zakładałem u siebie ;) Kwestia tego jeszcze jaki kupisz. Bo wtedy są różnice podłączenia. Ja mam jakiś za 70-80zł ze scyzorykiem, żeby nie mieć dwóch kluczyków. Łącznie wyniosło mnie to jakieś 100zł. Pestkę immo przekładałem z poprzedniego kluczyka, a zakładanie zajęło mi kilka godzin, ale to dlatego, że nie miałem wszystkich informacji ;) Mając wszystko ogarnięte myślę, że poniżej godziny można to zrobić ;]
Mój pilot to MaxiCar, taki jak ten: http://allegro.pl/sterownik-maxicar-686-piloty-scyzoryk-kluczyki-i5882566573.html

Używam go od świąt bożego narodzenia i na razie zauważyłem jeden minimalny minut, luzuje się śrubka trzymająca grot, ale można to dokleić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz sie jak jest z założeniem centralnego zamka z pilota? Niestety od strony kierowcy nie zawsze działa a denerwuje to mnie bardzo i chciałbym mieć z pilota.

Orientuję się, bo sam zakładałem u siebie ;) Kwestia tego jeszcze jaki kupisz. Bo wtedy są różnice podłączenia. Ja mam jakiś za 70-80zł ze scyzorykiem, żeby nie mieć dwóch kluczyków. Łącznie wyniosło mnie to jakieś 100zł. Pestkę immo przekładałem z poprzedniego kluczyka, a zakładanie zajęło mi kilka godzin, ale to dlatego, że nie miałem wszystkich informacji ;) Mając wszystko ogarnięte myślę, że poniżej godziny można to zrobić ;]

Mój pilot to MaxiCar, taki jak ten: http://allegro.pl/sterownik-maxicar-686-piloty-scyzoryk-kluczyki-i5882566573.html

Używam go od świąt bożego narodzenia i na razie zauważyłem jeden minimalny minut, luzuje się śrubka trzymająca grot, ale można to dokleić ;]

A kwestia grotu jak wyglada? Przekłada sie stary?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kwestia grotu jak wyglada? Przekłada sie stary?

Nie, groty są dokupowane, przy zakupie pilota miałem inny grot w zestawie, więc musiałem dokupić grot oddzielnie. Od razu go dorobiłem i całość kosztowała chyba 25zł. Zapewne w warszawie będzie drożej ;)

Ogólnie są 3 rodzaje grotów, przedliftowy z płaską "linią", ze ściętą "linią" i poliftowy, grubszy i ogólnie inny

Edytowane przez janeksroka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kwestia grotu jak wyglada? Przekłada sie stary?

Nie, groty są dokupowane, przy zakupie pilota miałem inny grot w zestawie, więc musiałem dokupić grot oddzielnie. Od razu go dorobiłem i całość kosztowała chyba 25zł. Zapewne w warszawie będzie drożej ;)

Dziękuje kolego serdecznie:) życzę spokojnej niedzieli.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzajemnie ;] jakbyś się decydował na ten zamek to pisz, postaram się pomóc ;]

Czytałem Twój post na temat tego zamka i widzę, ze to grubsza sprawa. Po świętach zabiorę sie za to i odezwę sie do Ciebie. Dziękuje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzajemnie ;] jakbyś się decydował na ten zamek to pisz, postaram się pomóc ;]

Czytałem Twój post na temat tego zamka i widzę, ze to grubsza sprawa. Po świętach zabiorę sie za to i odezwę sie do Ciebie. Dziękuje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeżeli umiesz lutować to nie, postaram się to rozpisać w wolnej chwili, ale nie wiem czy się uda w najbliższym czasie ;) Ja szukałem trochę na ślepo bo na 3 różne sposoby to próbowałem podłączyć, a teraz mogę Cię za rękę poprowadzić tym sposobem, którym robiłem sam .]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzajemnie ;] jakbyś się decydował na ten zamek to pisz, postaram się pomóc ;]

Czytałem Twój post na temat tego zamka i widzę, ze to grubsza sprawa. Po świętach zabiorę sie za to i odezwę sie do Ciebie. Dziękuje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeżeli umiesz lutować to nie, postaram się to rozpisać w wolnej chwili, ale nie wiem czy się uda w najbliższym czasie ;) Ja szukałem trochę na ślepo bo na 3 różne sposoby to próbowałem podłączyć, a teraz mogę Cię za rękę poprowadzić tym sposobem, którym robiłem sam .]

Odezwę sie do Ciebie to jakos sie zgadamy :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl mad pomalowaniem dokładek zderzaków i progów w kolor lepsza robotę by robiło bo kolorek fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz malować dokladki to najlepiej je jeszcze skleic z zderzakiem wtedy będzie elegancko

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz malować dokladki to najlepiej je jeszcze skleic z zderzakiem wtedy będzie elegancko

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

tak dokładnie oto tez mi chodziło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...