Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa z OC sprawcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z odbiorem pojazdu po kolizji ktora nastąpiła 1 stycznia bieżącego roku , prosta naprawa lakiernicza z przodu 4 elementy do wymiany plus malowanie , otrzymałem samochód zastępczy który musiałem zdać 16 lutego mechanik zobowiązał sie wtedy do oddania mojego w terminie tygodnia lecz do dnia dzisiejszego nie odzyskałem mojego pojazdu z tego jak wyglada samochód wnioskuje ze nie jest przy nim nic robione od dobrych 3-4 tygodni a mechanik tłumaczy sie tym ze ciagle czeka na cześć od blisko dwóch tygodni słyszę ze jutro jutro i jutro dzis po kolejnej próbie kontaktu i odbioru mechanik stwierdził ze dalej czeka na cześć ktora jest prawdopodobnie zderzak i ze samochód "może" odzyskam przed świetami . Co byście mi w danej sytuacji radzili zrobić

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest Twoją własnością, więc idziesz do "mechaniora" i mówisz, że skoro nie wywiązuje się z umowy, zabierasz auto i odstawiasz do rzetelnego fachowca. Jeśli facet odmówi wydania auta, prosisz o interwencję policji i odbierasz samochód. Nie ma innej opcji, biorąc pod uwagę to: "Samochód jest Twoją własnością,". Ewentualny spór finansowy możesz także wygrać. Nie płacisz nic. Informujesz mechanika, że wskutek jego opieszałości korzystałeś z pojazdu zastępczego (np wynajęty od kolegi /umowa najmu wystarczy/) i koszt korzystania z tego auta przekroczył wartość usługi Twojego "mechaniora".

Przeczytaj sobie moje posty w tych wątkach: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343487-wycena-szkody-przez-uniqua-a4-b5-uderzone-w-tyl/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/351278-mala-stluczka-masa-uszkodzen/

Edytowane przez hak64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...