Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Blokuje ?

Podaj raz jeszcze parametry felgi i rozmiar opon bo nie mogę się doczytać, które kupiłeś.

Opublikowano
  • Autor

Felgi 17/7.5 et35

Opony 225/45/17

Jeśli całkowicie mogę zrobić 2 i 3/4 obrotu kierownicy to teraz zrobię tyle samo ale po 2 i 1/4 jest ciężej dokręcić i potem nawet jak dokręcę do końca to wraca na pozycję 2 i 1/4 jak cofałem wczoraj i zapomniałem się dokręciłem do końca i usłyszałem tarcie opony o nadkole

Dobrze że nie kupiłem 18 bo byłby jeszcze większy problem choć myślę że jak będę pamiętał żeby nie kręcić do końca to nie powinno być problemu? ;)

Opublikowano

Dziwne.

U mnie przy 17/7,5 et45 (jeszcze wężej niż u Ciebie( i oponach 235/45/17) nic nie tarło.

A zawiechę jaką masz ?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia chyba wszystko oryginalne bo nic nie przerabiałem

Opublikowano

Ty nie ale może poprzednik coś modził.

Przy tym co podałeś i max.zawieszeniu 1BE nic nie ma prawa przycierać.

Może ci nadkola plastikowe poopadały lub powyginały.

Opublikowano
  • Autor

Dwa lata temu mój brat wymienił wahacze przednie na nowe takie same jak oryginały co prawda miałem wypadek jakiś czas temu i lewe nadkole jest troszkę pęknięte ale nic nie odstaje a nadkole prawe jest w porządku a autko zachowuje się tak samo w przypadku skręcenia w obydwie strony

Opublikowano

No to dziwne jak dla mnie.

Pozostaje wjechać na kanał i popatrzeć gdzie dokładnie przyciera.

A według Twoich podanych parametrów nie powinno nigdzie.

Edytowane przez Fido

Opublikowano
  • Autor

Tak właśnie zrobię ;)

Opublikowano

Auta nie podnoś tylko skręcaj na maxa.

Sprawdź we wlepce jaką masz zawiechę

1BA ?

1BE ?

1BV ?

Opublikowano
  • Autor

1ba

Opublikowano

No to bardzo dziwne że przy 1BA ci coś trze.

Maglownica nie z tego auta ???

Bo sam już nie wiem.

Opublikowano
  • Autor

To jest anglik po przekładce maglownica nowa 2 lata temu wymieniana

Jutro jak będzie widok to zobacze co tam siedzi dokładnie i dlaczego trze

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Szanowni forumowicze, jestem zielony w temacie felg jak trawa na stadionie w Leicester. B6 dopiero nabyłem i chcę założyć coś ładnego na lato bo stoi na standardowych alu. Wpadło mi w oko takie coś ale kompletnie nie mam pojęcia czy te parametry będą dobre, są prawdopodobnie z q5 i mają takie oznaczenie 8Jx17 ET35 Audi ronal

372198779_1_644x461_komplet-felg-8jx17-e

Nie chcę żeby coś tarło albo się źle skręcało itd. a w razie co jakie opony na taką felgę będą odpowiednie jeśli idzie o rozmiar?

Z góry dziękuję za fachową opinię ;)

Opublikowano
  • Autor

Szanowni forumowicze, jestem zielony w temacie felg jak trawa na stadionie w Leicester. B6 dopiero nabyłem i chcę założyć coś ładnego na lato bo stoi na standardowych alu. Wpadło mi w oko takie coś ale kompletnie nie mam pojęcia czy te parametry będą dobre, są prawdopodobnie z q5 i mają takie oznaczenie 8Jx17 ET35 Audi ronal

372198779_1_644x461_komplet-felg-8jx17-e

Nie chcę żeby coś tarło albo się źle skręcało itd. a w razie co jakie opony na taką felgę będą odpowiednie jeśli idzie o rozmiar?

Z góry dziękuję za fachową opinię ;)

Okej kolego widzę że masz podobny rozmiar do moich jedynie pół cala szersze więc powiem Ci że nic nie powinno trzeć ja sprawdzałem niedawno u siebie i wszystko gra bez problemów a opony myślę że powinny styknąć np 235/45/17 ewentualnie takie jak moje 225/45/17 ale niech też inni użytkownicy się wypowiedzą

Opublikowano

Tych felg jeszcze nie zakupiłem bo nie mam pewności że będzie wszystko pasować ale jak już to te opony chyba raczej 235 bo ta felga dość szeroka jest. Wstrzymuję się aż ktoś dobrze znający temat mi doradzi :) Szkoda byłoby kupić niepasujące felgi :(

Opublikowano
  • Autor

Właśnie tak myślałem sobie i uważam że 235 będą grać a felgi ładne ile takie stoją tak z ciekawości?

Opublikowano

Właśnie tak myślałem sobie i uważam że 235 będą grać a felgi ładne ile takie stoją tak z ciekawości?

Gołe 1200 wyjściowa ale nie zamierzam dać więcej niż 1000. Sprzedający ma wulkanizację, więc z gumami się zamierzam dogadać i w komplecie nie więcej niż 1400 myślę, oczywiście z używkami. Nowych mi się nie opłaca bo mało jeżdżę. 225 mogą być za wąskie, też mi się wydaje że 235 tylko 45 czy nie będzie walił bardzo na dołkach? Znowu 50 już gorzej optycznie wygląda ^_^

Edytowane przez marszal1981

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.