Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagnet tulejka poziomu oleju lub prowadnica ?


JUZEK1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze zmierzeniem poziomu oleju poniewaz pekla mi plastikowa tutejka od bagnetu kupilem 1 na 3zl pasuje do bagnetu i na prowadnice tez tylko przy wyciaganiu bagnetu schodzi razem z nim, kupilem nastepna dali mi to samo i dzieje sie to samo kupilem oryginalna w ASO i dzieje się to samo czy problem polega na prowadnicy metalowej mozliwe ze wyrobilo sie tam cos i nie trzyma tak jak trzeba wbijalem je dosyc mocno ale nic to nie dalo zsuwaja sie latwo. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy montazu nalezy ja mocno wcisnac na metalowa rurke ...az kliknie ...wtedy bedzie tak jak ma byc ,ja to wciskam trzonkiem mlotka .chyba ze masz az tak tandetny zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyżej pisze: nakładasz, potem połóż na górze np deseczkę i uderz żeby siadło z kliknięciem. Jak dobrze założysz, to żeby wyciągnąć trzeba się nieźle napiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy montazu nalezy ja mocno wcisnac na metalowa rurke ...az kliknie ...wtedy bedzie tak jak ma byc ,ja to wciskam trzonkiem mlotka .chyba ze masz az tak tandetny zamiennik

Racja. Jest tam pewien wypust który musi zaskoczyć. Wtedy nie ma prawa schodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ten próg na plastikowej rurce musi przeskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, też nie dało się włożć tej plastiowej tulejki do końca żeby "klikło"

Problem leżał w rurce bagnetu, podczas cięcia materiał jest wepchnięty do środka.

Ja nie chciałem gratować (złamać krawędzi) nożykiem (gratownikiem) żeby nic nie wpadło do michy, to musiałem w tej plastikowej tulejce wyłamać ze środka rurkę.

Obejrz stalową rurke a dowiesz się czy masz tak samo.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa byc moze zaraz ide zobaczyc

miales racje to bylo to.dzieki wielkie za pomoc temat zamkniety. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :)

Ps. Kupowałem dwie takie prowadnice bagnetu, dla siebie i dla brata - do passata b4 silnik 1Z

Brat wyjął swój złamany, włożył nowy i trach... ładnie klikło :D

Otwieram machę w audicy, wyciągam bagnet z rurki, nakładam tulejkę i za sku**wesyna nie chce wejść... pół godziny się męczyłem dlaczego nie chciało wejść do końca, aż w końcu doszedłem co jest winne ;)

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...