Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wentylator chłodnicy chodzący nawet po zgaszeniu i zamknięciu auta


matix1505

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja audi stała trochę czasu nie odpalana (użytkuję dwie na zmianę) i chciałem ją odpalić, ale się okazało że akumulator padnięty i nawet nie zakręciła, lecz od tego momentu co chwilę włącza się lewy wentylator chłodnicy (patrząc stojąc przed autem), nawet gdy zgaszę auto, zamknę to nadal co jakieś 30 sekund się on załącza, pochodzi trochę, chwila ciszy i znowu. I tak cały czas. Odłączyłem akumulator, naładowałem, lecz po podpięciu naładowanego nadal to samo. Dzisiaj odpaliłem obie audi w jednym czasie żeby trochę pochodziły, jedna się zagrzała do 90 stopni, natomiast w tej, w której występuje problem wskaźnik temperatury w ogóle się nie podniósł. Nie mam pojęcia co może być grane, może ktoś ma jakiś pomysł ?

// Poszedłem teraz z laptopem przeskanować błędy ale jakiś error portu usb mi wywala i się nie udało, ale dałem gazu do 3 tyś i zgasła i już nie chce zapalić.

Paliwa pół zbiornika.

I jeszcze w drugiej audi też powstał mały problem, natomiast mimo zamkniętej maski na komputerze ciągle wyświetla, że jest otwarta.

Dziwnym trafem zablokowała się linka, nie mogę jej w ogóle otworzyć. Ciągnąłem na siłę aż złamałem cięgno to do otwierania, próbowałem otworzyć kombinerkami ale linka stoi w miejscu, nie ma szans żeby ją pociągnąć.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam ;)

Edytowane przez matix1505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...