Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awx podniesienie mocy


Salin92

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Mam podkreconego Awx, nie sprawdzalem ile km ale serie odstawia.

Mam 2 wtryski do reneneracji, turbo i sprzeglo, koszty sa sporo wiec chce zamiast to regenerowac chce kupić większe części do modyfikacji, co proponujecie?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsio zależy jaki masz zasób w portfelu na ten project???

Po najmniejszych kosztach to BRD wtryski AL-tki sprzęgło nówka obsmarkane kewlarem i nówka dwumas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsio zależy jaki masz zasób w portfelu na ten project???

Po najmniejszych kosztach to BRD wtryski AL-tki sprzęgło nówka obsmarkane kewlarem i nówka dwumas.

Jakie to sa koszty?

Ile kosztuje sprzeglo w kewlarze?

Ike km mozna uzyskać na tym

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/

Turbo za 1 tyś dostaniesz,sprzegło można uzywke kupić tak myśle za szrot zapłacisz ze 100zł dasz do obsmarkania koszt ok 140zł plus 2xKW

Do tego dwumas i teraz taz jak chcesz kupić komplet wraz z sprzegłem to ok 1,5 tyś dostaniesz jak sam to ok 1tys.

Wtryski nie wiem ile.Do tego strojenie i tak myśle ze za wszystko ok 5 tyś trzeba zostawić z nowym DM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego. Ja jestem właśnie po wymianie sprzęgła + obicie kevlarem.

Dwumas 1000zł

sprzęgło kupowałem u użytkownika 'weso' za 470zł, wysłał prosto na skoczylasa do warszawy do obicia kevlarem tarcz. nie pamiętam ile oni wzieli za to obicie ale coś koło 250pln z wysylka z powrotem

oczywiscie wszystkie czesci luka

co do modyfikacji nie bawiłbym sie w uzywane czesci, ale jak ktos woli pozdro

a no i jeszcze turbinke tez regenerowałem w OP ZGIERZ koszt 950pln nowy środek cały gwara rok bez limitu

Edytowane przez eryczek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem ze rożnie bywa.

Jak kupiłem używkę sztywne i używkę sprzęgło dałem na skoczylasa sprawdzili wsio zrobili co trzeba tj kewlar,sprawdzenie docisku plus szlif docisku i dałem 140zł plus 2x kw

Czemu nie dawać jak jest pewna to spokojnie można dać,wole uzywke firmowa niż nówke firmy krzak.

Swoja drogą coś nie tak skoro za tarcze kewlarem biorą 140zł a Ty dałeś 240 musieli coś robić z dociskiem nie wzmacniali go???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...