Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana komputera pokładowego.


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam audi a4b5 99r, i mam w niej taki komputer co tylko sprawdza czy wszystko jest ok w aucie i w zwiazku z tym mam takie pytanie, czy da sie zmienic,cos dokupic czy cos zeby komputer byl troszeczke lepszy tzn zeby pokazywal np czasowe spalanie itp??? Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i dopiero napisalem, wnalazlem tylko o jakims bajeze z allegro co jak sie podlaczy to pokazuje spalanie ale o przekaldce komputera nic nie moglem znalesc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba słabo szukałeś Kolego. Zegary z pełnym komputerem FIS jak najbardziej można założyć. Z tego co pamietam potrzebne są: zegary z pełnym FIS, manetka z przełącznikiem i dodatkowo trzeba pociągnąć sygnał spalania od ECU. W twoim roczniku dochodzi do tego jeszcze kodowanie immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ile miej wiecej mnie to by wynioslo jak bym chcial zeby gdzies mi taki zabieg zrobili???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy za ile dostaniesz części. Zegary, manetka i ewentualnie wtyczki. Pierwsze dwie rzeczy znajdziesz na allegro. Wtyczki to albo w ASO albo na szrocie jak trafisz. Zostają jeszcze kable i piny.

Do tego dochodzi jeszcze jakiś interfejs VAG + program (około 50-120zł), będzie potrzebny jak kupisz zegary inaczej wyskalowane niż masz teraz lub będziesz chciał zmienić jakieś opcje.

Jeśli dobrze pamiętam to rocznik '99 ma już immo w zegarach, więc zdaje się, że trzeba zczytać kod. Ja mam starszą wersje, więc tym się nie bawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest tyle zabawy to chyba se jednak to odpuszcze, szkoda zachodu i kasy... :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...