Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolki (błędy) świateł


wrzask

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam irytujący problem z kontrolkami od świateł i to nie konkretnymi tylko zależy od humoru samochodu błąd świateł mijania, kierunkowskazów, przeciwmgłowych, hamulców i ostatnio jeszcze o ile dobrze tłumaczę to podświetlenia klapy bagażnika. Przy zapłonie zawsze dźwięk ostrzegawczy i przekreślona żarówka z odpowiednim podpisem. Sprawdzałem wszystkie światła i każde działa, nie mrugają a błędy cały czas są wyświetlane. Nie bardzo wiem co może być przyczyną, jakieś pomysły? Czy od razu zaprowadzić samochód do elektryka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zalany moduł komfortu stąd takie błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moduł to raczej nie moduł komfortu tylko MCE,

Sprawdź czy nie ma śladów zalania, czasem lubi woda z podszybia lać się własnie po MCE.

Posprawdzaj też wtyczki w lampach czy nie są zaśniedziałe, jakimś kontaktem je potraktuj.

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z połową błędów, bo faktycznie przyczyną było zalanie, ale w tylnej lampie. Wylałem wodę wysuszyłem, poskrobałem gdzie się zrobił nalot od wody. Od razu wywierciłem otwór, żeby w przyszłosci woda miała ujście. Teraz jeszcze wywala kontrolka od postojówek i oświetlenia bagażnika, światła świecą i jest tam sucho, więc szukam dalej przyczynn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...