Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czujnik uderzenia czolowego !!


Gość mmcv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Jakis czas temu zapalila mi sie kontrolka AIR BAG'a na moment potem zgasla. Jakis czas potem 2 -3 dni zapalila sie znowu i juz zgasnoc nie chciala. Vaga nie mam wiec zrobilem scan KTS boshowskim . Wykryto taka oto usterke

06CB - Czujnik uderzenia czolowego strona pasazera obok kierowcy.

Gdzie szukac tego czujnika ?

Jak go wymienic / naprawic ?

Co mozna ztym zrobic ?

Z gory dziekuje wszystkim za odpowiedz i pozdrawiam

P.S. jakies 2 miesiace temu na parkingu ktos mi dupnol lekko w przod auta bo rejestracja byla rozwalona(pekl jej rant) Ale nie pojawiala sie zadna usterka po tym fakcie, wiec to moglo byc tym spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik jest na wzmocnieniu czołowym miedzy chłodnicą a lampą ,jeśli jest uszkodzony to raczej się go nie naprawia.

Mam taki czujnik ale auto jet po wystrzale poduszek i nie wiem czy można go ponownie zamontować, niech się znawcy wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos widze ze chyba malo kto mial podobny problem :confused4: kapa. No nic jak bede mial czas to sie tym zajme .Dzieki Hołk za cynk, z tego co sie dowiadywalem to po wystrzale lepiej nie monotwac tylko kupic nowy taki czujnik poprostu.

Mam nadzieje ze po wymienie na nowy bedzie gites:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. w posiadaniu moim znalazlo sie Audi A4 B6 po wypadku. Uderzone zostalo w prawy bok. Nieodpala, silnik sprawdzony i wyglada na nieuszkodzony. Wnioskuje ze czuinik uderzenia nalezy uruchomic. Moze mi ktos powiedziec w ktorym dokladnie miejscu taki czuinik sie znajduje. Bardzo bym byl wdzieczny za informacje. Dodam ze wystrzelily dwie poduszki, kierowcy i pasazera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w drugim poście jest napisane, gdzie szukać tego czujnika :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...