Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sportowe mruczenie 2.4 v6


staff01

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jak osiągnąć coś takiego?

Byłem u gościa co w tym siedzi to mówił, żeby gołe rury dać i końcówkę do tego. Jakieś opinie, porady?

Bawił się już ktoś w taki sposób z wydechem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki końcowy dasz. Ja u siebie miałem przelot od silnika na samym ori końcowym. Dźwięk fajny, strzały, bulgoty itp.. Ale w trasie za głośno, no i niebiescy nie dawali żyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz ugadany z facetem na wycinkę środkowego. Puchy zostają bo będzie zbyt głośny i pierdziec zacznie ;d jak bedzie kiepski efekt to myślę nad koncowym rm motors.

Polecacie jakieś inne albo jakiś żeby zbliżyć się do dzwieku z filmiku?

Edytowane przez staff01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te RM, WM to ja widzę jedynie w zglebionych Civicach :) Lepiej szukać używek typu Miltek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do tematu wątku...sportowe mruczenie >> https://www.facebook.com/drxhaust/videos/351348641703724/

Motor 2.4 V6 FWD

Edytowane przez kam2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio robilem caly uklad w s6 c5 ,co prawda tam jest v8 ,ale wlascielka bardzo ,duzo nasluchala sie różnych wydechów i mowiła ze wszystkie pierdziały jak HONDA ,postawila mi jedno zadanie ,ma byc w granicach normy (dopuszczonej prawem) i ma byc bulgotanie ,zeby bylo słychać ze to silnik V  . 

 

i tak miała juz wstawione sportowe katy ,ja natomiast wykonałem X pipe ,potem srodkowy tłumik przelotowy rezonator ,deko zdławiony i koncowe przelotowe zdlawione z małą komorą , przy odbiorze właścicielka miała banana na twarzy i wracająć do domu przez cała Polske ,zadzwonile i powiedziała ze w trasie bylo bardzo fajnie ,a kobita ma małe dziecko .

 

tak to mniej wiecej wygląda .

 

0f0ac5e56d86.jpg

85e9c45bd7d4.jpg

 

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...