Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Automatyczna skrzynia w b6 - ogólne informacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Mój ojciec w tym miesiącu sprowdził z usa A4 1,8T 03r z 6 stopniową skrzynią dsg. W usa był wymieniony olej w silniku natomiast w tej chwili zastanawiam sie nad skrzynią biegów. Co ile kilometrów sie wymienia olej czy tylko sie dolewa? W jaki sposób sprawdzić poziom oleju w skrzyni? Czy isnieje tradycyjny bagnet oleju do sprawdzania poziomu? Oraz prośba do bardziej doświadczonych użytkowników automatów o wskazówki w jaki sposób obchodzić sie z tym typem skrzynią aby nie mieć potem kosztownych problemów. THX! :)

Opublikowano

kolego użyj opcji "szukaj"

Opublikowano

Witam wszystkich. Mój ojciec w tym miesiącu sprowdził z usa A4 1,8T 03r z 6 stopniową skrzynią dsg. W usa był wymieniony olej w silniku natomiast w tej chwili zastanawiam sie nad skrzynią biegów. Co ile kilometrów sie wymienia olej czy tylko sie dolewa? W jaki sposób sprawdzić poziom oleju w skrzyni? Czy isnieje tradycyjny bagnet oleju do sprawdzania poziomu? Oraz prośba do bardziej doświadczonych użytkowników automatów o wskazówki w jaki sposób obchodzić sie z tym typem skrzynią aby nie mieć potem kosztownych problemów. THX! :)

napewno nie masz skrzyni dsg

tylko jak juz to multitronic chyba ze masz Quattro to masz tiptronic

Opublikowano
  • Autor

Sorki zgada sie to jest multitronik. sprawdzilem po kodach.[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 09:47_________________________________________________dodam ze autko ma ok 32k mil tj. 52k km. przebiegu. Jeździło głównie po N.Y. dlatego taki mały przebieg. Myslicie ze za 8k km. zmieniać olej? Jaki jest na obecny dzień takiej przyjemności?[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 10:12_________________________________________________zjadłem koszt

Opublikowano

Zmieniaj, olej MUSISZ zmienić co 60k km. Inaczej powolni (lub całkiem szybko) zarzniesz skrzynie. W przypadku multi wymiana oleju jest sprawa kluczowa. Dopilnuj żeby Ci wymienili tez na właściwy rodzaj. Do tej skrzyni pasuje tylko jeden ATE :szukaj: na forum, aktualnie nie pamiętam typu.

Koszt w aso to jakieś 850 pln.

Opublikowano

Zmieniaj, olej MUSISZ zmienić co 60k km. Inaczej powolni (lub całkiem szybko) zarzniesz skrzynie. W przypadku multi wymiana oleju jest sprawa kluczowa. Dopilnuj żeby Ci wymienili tez na właściwy rodzaj. Do tej skrzyni pasuje tylko jeden ATE :szukaj: na forum, aktualnie nie pamiętam typu.

Koszt w aso to jakieś 850 pln.

zgadzam sie z Diego ze podstawa to wymiana tymbardziej ze maly przebieg robiony pewnie ciagle w miescie.Co do cen w aso wv za wymiane licza 600 zl

Opublikowano

http://bitnet.ro/vw/vindecoder/

Po wpisaniu vina i wybraniu silnika + skrzyni, pojawią Ci się wszystkie zalecenia. Polecam

Ja wymieniłem 1 raz olej przy 120.000km, skrzynia chodzi wzorowo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.