Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem ze stabilizatorami


lukanio185

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich posiadaczy audi a4.mam dosc duzy problem ze stabilizatorami w moim aucie!kupilem nowe ze srubami chcialem zalozyc i okazalo sie ze u dolu brakuje mi jakies 2cm...po roznych zabiegach skrecilem na sile ale drazek stal na ukos.pomyslalem trudno ale po 2 dniach skonczyl sie tez ten nowy i nie wiem co mam teraz zrobic!prosze pomozcie...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może brakować nie rozumiem. Jak to wymieniałeś? Jak jedną strone podniosłeś lewarkiem , to się nie dziwie że stabilizator naciągnął się i był problem z założeniem. Obydwa koła musza być podniesione lewarkiem , albo odydwa muszą stać na ziemii . Stabilizator w A4 B5 jest tak prosty , a przez to wytrzymały. Myśle że chyba

ciężko aby się zniszczył.

[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 22:41_________________________________________________ Na ukos?? hmm. Myśle że zamieniłeś lewy łącznik stabilizatora z prawym. Z tego co pamiętam uszy łącznika są różnej grubości . i faktycznie jak przykręcisz je odwrotnie to wtedy będzie kosić stabilizator. [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 22:45_________________________________________________ No alboooo . Przykręciłeś łączniki najpierw do drążka stabilizatora ( i to nie po tej stronie co trzeba) A później chciałeś przykręcić do wahacza . hehhe

to innych sposobów niema . Musi być dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki lece sprawdzic bo szlak mnie strzela i dam znac bo juz nie unosze

i co było? :mysli:

nie ma innego wyjscia jak zły montaż :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie pasuja nawet u mechanika bylem i ten mi mowi ze caly drazek stabilizatora trzeba bedzie zmienic bo nijak nie pasuja.................

jeszcze nie bylo przypadku żeby łączniki stabilizatora nie dały sie zamontowac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie pasuja nawet u mechanika bylem i ten mi mowi ze caly drazek stabilizatora trzeba bedzie zmienic bo nijak nie pasuja.................

a może poprostu dali ci złe łączniki w sklepie, mało to nierozgarniętych sprzedawców, a swoją drogą to ten mechanik ma ciekawe podejście do sprawy...jak mu koło nie będzie pasowało do samochodu to wymieni pewnie samochod :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze najlepiej wklej fote lacznika. po drugie laczniki latwiej jest wymienic jak kombinuje sie z dwoma lewarkami, po trzecie zmien dane dot. silnik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie pasuja nawet u mechanika bylem i ten mi mowi ze caly drazek stabilizatora trzeba bedzie zmienic bo nijak nie pasuja.................

:) znajdź na allegro łączniki do A4 B5 i sprawdź po zdjęciach czy masz to samo ( no zresztą musisz mieć przecież stare łączniki , porównywałeś je ????) .

Bez jaj , ja zmieniałem sam całe zawieszenie i nie było problemów.

Zrób zdjęcie , tego zamontowanego łacznika.

Albo podeślij mi je przez GG (1155035 ) . Sam jestem ciekawy , co sie z tym dzieje :) . pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...