Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PDC co potrzebne?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze potrzebuje

Centralki

Wiazki z czujnikami

Dokladki

Brzeczyka.

Rozchodzi sie o wiazke glowna.

Czy da rady pominac jakis alement bo z tego co mi wiadomom plus i masa ida do modulu a z niego na czujniki,dobrze mowie???

Skad modul czerpie sygnal ze wstecznego???

Da rady obejsc ciagniecie kabli i moge podlaczyc plus i mase z lampy???

Brzeczyk jest podpiety pod suba??

Mam dawce tylko potrzebuje info.

Dzieki.

Opublikowano

Wiem ze potrzebuje

Centralki

Wiazki z czujnikami

Dokladki

Brzeczyka.

Rozchodzi sie o wiazke glowna.

Czy da rady pominac jakis alement bo z tego co mi wiadomom plus i masa ida do modulu a z niego na czujniki,dobrze mowie???

Skad modul czerpie sygnal ze wstecznego???

Da rady obejsc ciagniecie kabli i moge podlaczyc plus i mase z lampy???

Brzeczyk jest podpiety pod suba??

Mam dawce tylko potrzebuje info.

Dzieki.

brzęczyk podpięty jest pod moduł PDC. Na logikę sub=dźwięki niskie, brzęczyk=dźwięki wysokie

ominąć ciągniecie kabli? No jak chcesz dołożyć ori pdc to po WiFI nie zrobisz.

Czujniki zasialne są i sterowane z modułu, moduł ma zasilanie na wstecznym (wystarczy dopiąć pod kable żarówki wstecznej). Jeżeli masz hak musisz (możesz) spiąć to razem żeby nie piszczał jak masz przyczepę - ori moduły współpracują ze sobą.

No i pozostaje,jaki element chcesz ominąć? :/ moduł pdc w ori siedzi pod kanapą tylną (sedan), nie wiem jak avant.

Opublikowano
  • Autor

I o taka odp mi chodzilo.

Tj modul moge pdpiac pod swiatlo wstecznego wtedy bedzie to jego plus ktory nie musze ciagnac spad kierownicy tak???

No ja wiem ze przez wifi nie posiorbie:-D

Awant tez pod kanapa jest modul.

Piotrku teraz powiedz jak leci wiazka glowna.

Z pod stacyjki do modulu z modulu jeden kabel idzie na wiazke pdc a drugi gdzie??

Czy poprostu jest tak ze modul ma dwa wejscia tj na 2kostki i jedna to zasilanie a druga leci pod wiazke pdc?

Nie wiem dlatego pytam a chce dostac ori wiazke a zeby nie siedziec w tym tygodnie.

/c1713dbe3c99d6b7" target="_blank"><img src="http://images77.fotosik.pl/507/c1713dbe3c99d6b7med.jpg"border="0" alt="" /></a>

Powiedz mi czy tak to wyglada?

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

Nie pamietam teraz ale chyba sa dwie wtyczki,jedna do zasilania,bibcza i osobna do sterowania,zasilania

Chociaz teraz tak mysle,ze musi miec sygnal sterujacy i stale zasilanie (po zaplonie),bo do ori modulu podpinasz sygnal doagnostyczny - i mozna go "kodowac" bez wstecznego

Edytowane przez piter-eg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rozumiem.

Czyli plus i masa spod stacyjki tam pewnie bezp ale to sir da osobne gniazdo na niego.

Pytanko czy potrzeba jakiegos przekaznika??

Fajnke by bylo.jakby zasilanie glowne i o ktorym piszesz wziol ze wstecznego.

Czyli modul na bank jest z brzyczkiem razem.

Wiec tak potrzebuje 3kostek tak???

Juz wsio założone.

Potrzeba wiadomo:

Dokładki z czujnikami i wiażką.

Moduł z dwiema kostkami,kablami i brzeczkiem.

Jak sie ociepli porobie foty gdzie który kabelek idzie zrobie fotorelacje.

Moduł jest pod kanapą wiec nie bedzie problemów.

Impuls mam ze wstecznego a zasilanie z przodu z pod kierownicy.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Odgrzeje kotleta :D
Robiłeś jakieś fotki?
Chodzi mi dokladnie o to jak i gdzie podłączona jest wiązka od czujników... Miałem ori pdc ale zostało wycięte. Pod kanapą mam sterownik z dwoma wtyczkami, kupiłem już czujniki i wiązkę od nich ale czegoś w tej układance brakuje :/
A... i brzeczyk też jest bo piszczy jak wbijam wsteczny ;)

Gdzie wpina się złącze 12?

2qa0ivn.jpg

Edytowane przez Bartender

Opublikowano
  • Autor

W awancie masz w prawym schowku w bagu.

Opublikowano

Z prawej strony znalazłem jedną wolną wtyczkę

ngzvc9.jpg

To jest od pdc? Ma inny kształt niż ta w wiązce od czujników. Nie mam przy sobie czujnika żeby sprawdzić czy to idzie pod kanapę :/

Opublikowano

w b7 avant ja mam wszystko po lewej stronie

Opublikowano
  • Autor

Ja mam tak ze ta kostka idzie w zaslepkae a potem do czujnikow.

Idz po niej i sprawdz sam....

Opublikowano

Dobra, ogarnięte. Posprawdzałem miernikiem i spod kanapy w 12 pinowej kostce (połowa pinów zajęta) były przewody do tej kostki z bagażnika ze zdjęcia wyżej. Musiałem zmienić wtyczkę w wiązce czujników i wszystko bangla pięknie. :thumbup1: Nie miałem rozpiski który pin odpowiada za który czujnik więc podpiąłem tylko + oraz - a resztę na chybił trafił. Później podepnę się z VAGiem i metodą prób i błędów poodpinam poszczególne czujniki to mi wskaże jak powinno to wyglądać. Ale to jak się zrobi cieplej :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.