Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brudna podsufitka


rafik5544

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj ladowalem kola do audicy i nie chcacy pobrudzilem sobie podsufitke,kokretnie te słupki kolo tylnich drzwi,sa one w jasnym kolorze podobnie jak i podsufitka a teraz maja takie czarne slady,chcialbym sie tego pozbyc,jest jakis preparat ktory skutecznie by sobie z tym poradzil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Turtle Wax Upholstery cleaner ...chociaż lepiej oddać do zakładu na pranie podsufitki bo jak zaczniesz czyścic to będziesz miał różnice w kolorach czysto/brudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja mam tam jakieś 2 czy tam 3 mniejsze plamki na słupkach od drzwi a podsufitke mam czysta,i chciałem jakiś środek żeby prysnac czy coś żeby tylko te plamki wyczyścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie to w jakiś sklepach motoryzacyjnych czy tylko internet?

Pozatym mam nadzieję że to mi nie zniszczy tapicerki bo jest naprawdę okey tylko tych parę śladów szpeci środek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dobrych sklepach motoryzacyjnych z chemia dostaniesz a jak nie to allegro np. http://allegro.pl/turtle-wax-upholstery-cleaner-do-tapicerki-500ml-i6126190812.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie poradze,a co do mojego drugiego pytania,nie zniszczy tapicerki,czysciles już tym specyfikiem coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie zniszczy, czyscilem fotel w innym aucie i wszystko bylo ok, a jak sie obawiasz to sprobuj najpierw w malo widocznym miejscu i bedziesz mial 100% pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj benzyną ekstrakcyjną.Kiedyś zmywałem ślady po łapskach mojego kolegi mechanika i ładnie wszystko zeszło :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All Purpose Cleaner ;) a po naszemu - środek czyszczący do różnych materiałów.

Osobiście stosuję ten http://showcarshine.pl/home/1325-shiny-garage-red-devil-hd-nano-1l.html

Edytowane przez Denis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradzilem sobie z problemem kupilem w sziku za 26 zl taki srodek w piance STP i poradzil on sobie z prolemem w 100%:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mikrofibra z płynem do naczyń, dobrze wciśnięta czyli wilgotna i takie zabrudzenia schodzą i nie zostają plamy, profilaktycznie można sobie przetrzeć fotele czy inne materiały od czasu do czasu aby wnętrze było czyste. Powiedziała mi to firma która czyści/ pierze samochody, mówią o tym każdemu klientowi aby po praniu zostało czyste. Oczywiście nie mam na myśli poważnych zabrudzeń materiału wraz z gąbką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turtle Wax jak najbardziej, ale jednak w tej sytuacji również zdecydowałbym się oddać na profesjonalne czyszczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...