Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Zapala i gaśnie


Dasiek

Rekomendowane odpowiedzi

mam nastepujący problem. po przekreceniu kpuczyka auto odpala na okolo sekunde a nastepnie gasnie. nie wiem co jest tego przyczyna. poza tym nie pala sie wszystkie kontrolki na desce. w sumie to na stale pali sie tylko aku. wymnieniany byl na nowy i moze to jest tego przyczyna. sprawdzalem bezpieczniki ale one sa w porzadku. moze ktos z was mial podobny problem. boje sie ze to cos z kompem ale moze to jesdnak nie to. prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest normalne.Powinno sie palic wiecej kontrolek.Zapnij vaga moze jakies błędy wyskocza.Mysle,że nie zapala przez immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie jest mozliwe ;( co gorsza vag stawia opory nie chce sie dac podpiac. czy to mozliwe ze odppowiedzialna jest za to stacyjka albo kluczyk. wczesniej byl inny problem bo aku mimo ze byl nowy to jak sie nie jezdzilo trzymal 4 dni i padal. moze jakies speicie sie po prostu robi.

Edit: a czy jest mozliwe ze przyczyna tego ze VAG nie chce sie pofpiac jest spalony procesor w kompie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja miałem kiedyś z B5 właśnie taki sam problem no może nie do końca..np piec razy zapaliła normalnie a za 6 tak jak u ciebie zgasła po sekundzie u mnie to była wina immobilizera..może u ciebie tez..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja miałem kiedyś z B5 właśnie taki sam problem no może nie do końca..np piec razy zapaliła normalnie a za 6 tak jak u ciebie zgasła po sekundzie u mnie to była wina immobilizera..może u ciebie tez..

ale w moim przypadku odpala nawet 5 razy ale zaraz po sekundzie gasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ze wogóle nie da sie jej zapalic??

no przeciez pisze ze pali ale na sekunde. na monitoze zawsze pokazywal mi sie znaczek ok lub sygnalizowal niedomkniete drzwi a teraz tego w ogole nie ma

edit5.12.2008 problem rozwiazany. problem stanowila kostka w stacyjve ktora powodowala zwarcie po wymianie wszystko ok. dzieki wszystkim za pomoc! pozdrawiam Dasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie mi laickie pytanie ale jestem jesli chodzi o audi nowy kompletnie. Mam podobny problem alezauwazylem tez ze zapala sie i miga kontrolka z samochodem i kluczykiem czy to jest ten immo wlasnie? bo nigdzie nie widze klawiaturki do wpisywania kodu do immobilisera jak to bylo w moim peugeocie 406. Audi mam b5,prosze o pomoc, dzisiaj je kupilem bylo dobrze a teraz nie wiem co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie mi laickie pytanie ale jestem jesli chodzi o audi nowy kompletnie. Mam podobny problem alezauwazylem tez ze zapala sie i miga kontrolka z samochodem i kluczykiem czy to jest ten immo wlasnie? bo nigdzie nie widze klawiaturki do wpisywania kodu do immobilisera jak to bylo w moim peugeocie 406. Audi mam b5,prosze o pomoc, dzisiaj je kupilem bylo dobrze a teraz nie wiem co sie dzieje.

Ile masz kluczyków?

Spróbuj drugim :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też mam taki sam problem, gdybym nie czytał tego postu to nawet bym się nie zaczął przyglądać problemowi. Próbowałem 2-ma kluczykami i efekt jest ten sam. Zapala na sekundę i gaśnie. zapalam ponownie i jest już dobrze. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy co 3 odpalenie. Ktoś wie co tu się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie mi laickie pytanie ale jestem jesli chodzi o audi nowy kompletnie. Mam podobny problem alezauwazylem tez ze zapala sie i miga kontrolka z samochodem i kluczykiem czy to jest ten immo wlasnie? bo nigdzie nie widze klawiaturki do wpisywania kodu do immobilisera jak to bylo w moim peugeocie 406. Audi mam b5,prosze o pomoc, dzisiaj je kupilem bylo dobrze a teraz nie wiem co sie dzieje.

Ile masz kluczyków?

Spróbuj drugim :gwizdanie:

mam dwa kluczyki,probowalem oba i dzieje sie to samo. Jeden ma na sobie emblemat klucza francuskiego a drugi ma za to wielka dziure na srodku, no i taka jakby diode podczerwieni jak to w pilotach. Ciagle to rozpracowuje, stacyjka sie lekko rusza, czasem jak sie pojawi problem za pierwszym razem, wtedy dociskam stacyjke do kierownicy i ciagne w moja strone,niewiele to moze z milimetr sie ruszy i wtedy odpali normalnie,wiec problem jest jasny, immobiliser, po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...