Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skrzynia cju tylko do tylu jeździ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam , po wymianie skrzyni i zrobieniu 30 skrzynia jedzie tylko do tylu na każdym biegu po sprawdzeniu błędów mam 3 następujące

1236 magnes blokady dźwigni biegów(automat)-N110 przerwa lub zwarcie do masy

293 przełącznik wielofunkcyiny - f125 nieprawidłowy sygnał . proszę o pomoc bo nie wiem czy skrzynie oddać czy nie:-(

Opublikowano

To nie problem ze skrzynią tylko z Twoją elektryką w aucie.

F125 - rozbierasz wybierak i wymieniasz stycznik/przełącznik.

N110 - sprawdź lub podstaw przekaźnik w gnieździe nr.13 (najczęściej jest to przekaźnik 216? ) pod kolumną kierowniczą.

Następnym razem proszę o podanie roku auta, silnika i skrzyni.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

dzięki zaraz się biorę za to . audi a4 b5 2,6 1997r :-)

a który to jest przekaźnik?

juz zrobiłem to tylko dalej auto jeździ do tylu na każdym biegu , co robić

Opublikowano

Dalej te same błędy na vagu?

Jeśli tak to trzeba sprawdzić instalacje przełącznika oraz magnesu blokady.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

podmienłem f125 zaczoł normalnie pokazywać biegi i po odpaleniu znowu to samo te same błędy i na każdej pozycji czy to d czy n jedzie do tylu, co może być przyczyną?

Opublikowano

Podmień komputer skrzyni.

Sprawdź instalacje przełącznika oraz magnesu blokady, możliwe że gdzieś masz zwarcie lub brak masy.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

magnes nie działa nie słychać ani nie czuć go cały czas świeci się żebym wcisnąl pedał hamulca gdy to robie nie reaguje na to bo dalej się świeci , ale czy to by była przyczyną jazdy do tylu?

Opublikowano

No coś jest nie tak że jedzie tylko do tyłu, w trybie awaryjnym skrzynia powinna jechać do przodu tylko na 3 biegu oraz do tyłu.

Komputer skrzyni został Twój? Poprzednia skrzynia miała takie same oznaczenie?

Spróbuj zrobić adaptacje sterownika, do tego jest potrzebny kabel i pełna wersja vaga lub vcds

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

skrzynia była ta sama te same oznaczenie i z takiego samego auta , tak komputer mój jest , wogole przed tym ciężko miał wbijać biegi tzn np d lub inny silnik ponosiło normalnie . kolega ma do tego sprzed raczej chyba będzie pasował , ale jak to zrobić?

Opublikowano

Wchodzisz w Adaptacje.

Na kanale 00 klikasz "Test", a następnie Save (przywracanie ustawień fabrycznych sterownika skrzyni)

Adaptacja pedału gazu:

Kluczyk w położenie włączenia, silnik WYŁĄCZONY. Nie dotykaj pedału gazu.

[select]

[02 - Auto Trans]

[basic Settings - 04]

Grupa kompletu do "000"

[Go!]

Pedał gazu do podłogi, przez 5 sekund.

[Done, Go Back]

Puść pedał gazu.

Zauważ że dopiero po wyjściu z adaptacji puszczasz pedał gazu.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

dzięki z wtorek zobaczę bo w delegacje jadę :-/ oby coś to dało . dziwi mnie to że na tamtej skrzyni było wszystko ok a tu takie cyrki

nie dało nic , na auto30ss v30 elit wyskakuja te same błędy tylko pisze ze problem z masą , jakieś pomysły?

Opublikowano

Pisałem już przedtem że trzeba sprawdzić przewody tych czujników.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

wiem , już jest ciemno jutro będę szukał po kablach

brak czasu tego wszystkiego sprawdzenia . potrzebuje mechanika orientuje się ktoś czy włocławek i ok jest ktoś kto się zna na automatach i by to ogarnoł??

Witajcie błęde załatwione okazało się zetkdpt kabel uszkodzony . Tylko że nie ma wstecznego teraz w ogóle i nie pokazuje żadnego błędu , skrzynie poza wsteczny chodzi idealnie , macie jakieś sugestie propozycje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.