Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Audi A4 B6 Avant 1.9TDI] Spełnione marzenie!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!
Po roku jazdy niezawodną Skodą Octavią I, przyszedł czas na przesiadkę do czegoś większego. Szukałem przez dłuższy czas pojazdu, który spełni moje oczekiwania. Myślałem nad Saab'ami 9-3, Audi A6 a nawet VW Touran'ie. Padło na A4 B6 w Avancie! Jest to mój pierwszy samochód, na który odkładałem przez dłuższy czas. Poświęcenie ogromne, pieniądze przeznaczałem tylko i wyłącznie na paliwo do Skody, i na drobne wydatki. Reszta leżała na koncie, i nie była ruszana. Dwa tygodnie temu kupiłem właśnie ją! Przebieg 350+, przynajmniej prawdziwy i udokumentowany! Kolor granatowy! Z Polskiego salonu, jestem 3 właścicielem :wink:


MoafDL.jpg
FGvAvS.jpg
H3GCxE.jpg

hUMwiL.jpg

Dobra, coś na temat wyposażenia! :P
*Elektryka przód
*ESP
*ABS
*Klimatronic
*Skrzynia 6-biegowa :banan:

*9 głośników (pierwszy właściciel w Polszy wymieniał fabryczne na głośniki Alpine. Papierki są)
*Zestaw głośnomówiący
*Radio Alpine, zamontowane w salonie zamiast Concert 2
*Pełny FIS
*Niebieska tapicerka! (Czuje hejty, ale mi się podoba)
*Xenony
*Fotele ze schowkami, regulacją lędźwi

I wiele innych bajerów, o których mogę nie wiedzieć. Bogato nie jest! ^^

Moje plany! :wink:

*Pakiet S-Line zewnętrzny i wewnętrzny
*Radio 2DIN :P

*Obszycie kierownicy/Ewentualna wymiana na kiere z B7 Multi
*Ogarnięcie drażniących rzeczy. (Klapa, lekkie wgniecenia)
*Zmiana felg z 16 na 17/18 (Keskin
KT4, RS6) :naughty:
*Zmiana wydechu na wersje z 1.8T lub 2.5TDI V6 (Dwa kominy)
*Zmiana foteli na fotele Recaro :jerk:

*Renowacja mojej niebieskiej tapicerki/ ewentualna wymiana na jasną! :kox:

*4xSzyby Elektryczne

*Ogarnięcie przycisku ESP/Wizytownika/Kubka/Stop'u i gałki ze względu na zniszczenie.
*Renowacja dekorów, są porysowane :decayed:

I jeszcze wiele innych!

Teraz odnośnie mankamentów, o których wspomniałem wyżej! Przynajmniej jeden z nich :naughty:

Pierwszy właściciel, uderzył klapą o sufit garażu, przynajmniej tak twierdzi osoba, od której kupiłem.
Przynajmniej zostało to jakoś zabezpieczone :grin:

vYG2aG.jpg

I to na razie tyle! Pozdrawiam!

Edytowane przez z3wymiaru

Opublikowano

Witaj:-) widać że bardzo się cieszysz swoim Audi:-) już widze ogrom pracy i środków jakie włożysz w tą Audi:-) wielki szacunek:-)miałem wcześniej prawie identyczną a4 b6 avant i też miałem granatowe wnętrze ,mnie się nie widziało , ale wiem że ma ona swoich fanów:-) lista planów na przyszłość na wielki plus:-) pozdrawiam:-)

Opublikowano

w AWX nie powinno być 5 biegów? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

w AWX nie powinno być 5 biegów?


Chciałbym zaznaczyć, że w rodzinie Audi jestem od niedawna, i jeszcze nie wiem tyle co niektórzy. Nie jestem mechanikiem, nie znam się na wszystkim. Robiąc konto mogłem popełnić błąd. Oczywiście byłoby miło, gdyby ktoś go poprawił i podał poprawne oznaczenie. :)
Opublikowano

Nie - kładli również skrzynie 6 gang, ozn. HCF.

w AWX nie powinno być 5 biegów? :eusathink:

Edytowane przez kaczorvw

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

plany modów na duży + troszke pieniedzy to pochłonie ale czego sie nie robi dla naszych audiczek powodzenia w modach bezawaryjności

Opublikowano

Kierownica wygląda na grubo powyżej 350 tysięcy, możliwe, że jeżdżona dużo po mieście. Ważne, że Salon PL.

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie jestem zmuszony uporać się z klimatyzacją. Ostatni właściciel, nie powiedział że jest uszkodzona. Czeka mnie wydatek. Dodatkowo, planuje odświeżyć lakier. Mało się wypowiadam w temacie, ale wkrótce to nadrobię. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.