Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja zabawka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!!

Oto moje autko:

A4 B5 Quattro 1.8T 150KM

Wyposażenie (ważniejsze rzeczy):

- skórzana tapicerka

- climatronic

- el sterowane i składane lusterka

- el. szyby x4

- wykończenia w drewnie

Tu pare fotek:

5a64a1f2f549c8bcmed.jpg

9abc710cb8e51f4dmed.jpg

W tle Preluda - poprzednie autko:)

c40d05a67e8bda9cmed.jpg

Opublikowano

no ladna seria na dobrym wypasie, planujesz jakies zmiany ?

jaka prelude miales 2.0 2.3 czy 2.2 vteca ?

jak osiagi po zmianie z pralki na a4 ?

Opublikowano

Nawet fajna czwóreczka :good: Fajne fele. Tu by kera eska pasowała i lampy przednie po liftowe (z HIDem) i maszyna kox :good: Ale preludka z przodu też fajowa :kox:

Opublikowano
  • Autor

no ladna seria na dobrym wypasie, planujesz jakies zmiany ?

jaka prelude miales 2.0 2.3 czy 2.2 vteca ?

jak osiagi po zmianie z pralki na a4 ?

miałem 2.0, dlatego zmieniłem:) Niestety Audi jak dla mnie przegrywa urokiem osobistym i prowadzeniem z Preludą:)Dalej mam możliwość jeżdzenia nią (kupił kumpel) i powiem że jak wsiadam do niej to mi sie nasuwa żeby kupić jeszcze raz taką tylko V-tec. Niestety blacharka w tych autach to masakra... Audi dużo ładniej się zbiera od 2.0 Hondy, w sumie to tylko 17KM różnicy ale turbo robi swoje. Aha i czego mi najbardziej brakuje z japońca do skrzyni biegów, a dokładniej zmiany biegów. Krótkie precyzyjne przełożenie i lekko chodząca skrzynia...W audi chodzi tylko lekko:) Precyzyjnie i krótko też ale jednak nie tak jak w Hondzie:)

Jeśli chodzi o modyfikacje to na wiosne będzie chip, chyba że zmienie na mocniejsze:)

Nawet fajna czwóreczka :good: Fajne fele. Tu by kera eska pasowała i lampy przednie po liftowe (z HIDem) i maszyna kox :good: Ale preludka z przodu też fajowa :kox:

Kiera od eski leży w domu, niestety duży wieloklin. Miałem w domu gdzieś redukcje do niej ale mechanik powiedział że taśma nie pasuje...

Opublikowano

Ciekawe auto :)... Fajna skora :good:

Opublikowano

Identyczna jak moja :hi: , tylko skóry nie mam :wallbash:

Opublikowano

Mam to samo drewno i szukam w tym wykonczeniu dwoch listw do tylu od 3 miesięcy :D nikt nie ma :D

Fura na konkretnym wypasie. Jak na a4 z tych lat to ma chyba prawie wszytsko...

Opublikowano

Marek12 napisał: Identyczna jak moja , tylko skóry nie mam

widze ze jest tu nas więcej z tymi naszymi rodzynkami :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.