Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Oil presure

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich serdecznie....przed chwilka w samochodzie pojawil mi sie problem a mianowicie.....po odpaleniu zaczal pracowac cholernie glosnie - przy dodaniu gazu glosny dzwiek znika ale pojawia sie komunikat "oil presure"....przy spuszczeniu nogi z gazu dziwek znowu sie pojawia i caly czas zapalony ten komunikat.......sorry jezeli napisalem chaotycznie ale niestety samochod jest mi strasznie potrzebny a tu zonk....dziekuje za wszelkie info....[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 18:23_________________________________________________czy nikt naprawde nie wie.....moze miec to zwiazek z pompa oleju....?????

Opublikowano

Nie odpalaj go już, skoro pojawiło się oil pressure. W pierwszej kolejności sprawdź stan oleju. Jeśli będzie OK, to pewnie padła pompa lub mechanizm napędu pompy. Dalsze próby uruchomienia skończą się zatarciem silnika.

Opublikowano
  • Autor

a czy moze ktos wie jaka moze byc tego przyczyna biorac pod uwage ze choc ma juz troche przejechane ale z grudnia 2005 - czyli nie takie stare, serwisowane, wymieniany regularnie olej....???????[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 20:35_________________________________________________heh....jeszcze jedno pytanko bo patrzylem przed chwilka pod maske i....z tylu silnika widac ze jest troche zachlapane olejem....a ten dieslowski dzwiek pojawil sie nagle tak jakby cos doslownie sie oderwalo (jakby jakis lancuch walil o cos)-tylko jak zwiekszam obroty silnika tak do 4-5 tys. dzwiek zanika i automatycznie pojawia sie "oil presure"....takze nie wiem czy pompa z calym mechanizmem znajduje sie gdzies tam z tylu...????

Opublikowano

poszukaj roznych watkow z ostatniego tygodnia - silniki 2.0 TDI i sławetny "imbusik" pompy oleju.

Pasuje do Twoich symptomów dość dobrze... :thumbdown:

Nie odpalaj silnika! Musi to już otworzyć warsztat

Opublikowano

a ty masz diesla ??? bo opisie w profilu nie wynika?????

Opublikowano
  • Autor

nie...nie diesla....2.0 T quattro s-line....

Opublikowano

poszukaj roznych watkow z ostatniego tygodnia - silniki 2.0 TDI i sławetny "imbusik" pompy oleju.

Pasuje do Twoich symptomów dość dobrze... :thumbdown:

Nie odpalaj silnika! Musi to już otworzyć warsztat

To ta diagnoza nijak się ma do twojego przypadku.

Opublikowano
  • Autor

heh....no wlasnie wiem poniewaz czytalem kilka watkow wczoraj....takze nie mam zielonego pojecia co moglo walnac a juz tymbardziej dlaczego....wiem tylko ze dzwiek slychac bardziej z tylu sinika no i niektore kabelki sa zachlapane olejem + widac troche oleju na dole na plastikach....

Opublikowano

sorki, fakt, imbusik pewnie tylko w tdi siedzi. Moja wina, nie czytam opisu silnika :embarrassed:

Opublikowano

sorki, fakt, imbusik pewnie tylko w tdi siedzi. Moja wina, nie czytam opisu silnika :embarrassed:

luzik, luzik... opisu silnika BRAK... można wywnioskować jedynie że to benz... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.