Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 AFN] regulacja wtryskow


lilantoine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pewien mechanik powiedzial mi ze powinienem wyregulowac wtryski w mojej A4. Mam w zwiazku z tym pytanie, czy dzieki tej regulacji poprawia sie kultura pracy silnika i czy zmieniaja sie osiagi auta?

ciekawe jak on chce to zrobic ..... :question:

zapytaj sie go ..... :twisted:

p.s czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde Twoja odpowiedz zachwyca swa merytoryczna zawartoscia...slowem, pomoc na jaka liczylem:/

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 16-02-2007, 07:36 ]

gdybyś przeczytał uważnie to zauważyłbyś iz spanky zadał Ci pytanie a nie odpowiadał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde Twoja odpowiedz zachwyca swa merytoryczna zawartoscia...slowem, pomoc na jaka liczylem:/

radze nauczyc sie czytac ze zrozumieniem .... :exclaim: (bo narazie ta umiejetność nie zachwyca :wink: )

a i mogłbys nazywac tematy zgodnie z regulaminem/zasadami (chyba czytałes :question: )

koniec OT

p.s cały czas czekam na odpowiedz ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to jak będzie regulował wtryskiwacze :question:

Rozkręci, naciągnie sprężynki, kilka podkładeczek zamontuje, i przeczyści dyszę igłą do szycia. :rotfl:

A odpowiedź bardziej merytoryczna.

Nie da się.

Może mechanikowi chodziło o regulację kąta wtrysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za bledne sformulowanie tematu i...czytanie bez zrozumienia.

Wszystkie potrzebne informacje uzyskalem, zatem mysle ze temat mozna zamknac. Pozdrawiam

p.s. do spanky'ego: tak sie nieszczesliwie sklada, ze nie mam juz kontaktu z owym mechanikiem, dlatego nie zaspokoje Twej ciekawosci...wybacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o te podkładeczki , w starego typu wtryskiwaczach jak wtrysk lał to jeszcze się dociągało śrubą wtrysk (oczywiście nie przekraczając dopuszczalnego ciśnienia) jeżeli pomogło to ok a jak nie to wymiana końcówki ,a teraz jak leje to się kombinuje przekładając podkładki aby rozpylały paliwo , gdyby to było takie proste to każdy by sobie w garażu wymienił końcówki samodzielnie :wink:

Jak się nie mylę to koszt regulacji jednego wtrysku to ok 14 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za bledne sformulowanie tematu i...czytanie bez zrozumienia.

Wszystkie potrzebne informacje uzyskalem, zatem mysle ze temat mozna zamknac. Pozdrawiam

p.s. do spanky'ego: tak sie nieszczesliwie sklada, ze nie mam juz kontaktu z owym mechanikiem, dlatego nie zaspokoje Twej ciekawosci...wybacz

temat poprawiony (przeze mnie :exclaim: )

zgodnie z zyczeniem zostaje zamkniety .... :wink:

szkoda ..... myślałem ze jest jakis sposob o którym ja nie wiem ..... (nie jestem mechanikiem :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...