Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 AFN] regulacja wtryskow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Pewien mechanik powiedzial mi ze powinienem wyregulowac wtryski w mojej A4. Mam w zwiazku z tym pytanie, czy dzieki tej regulacji poprawia sie kultura pracy silnika i czy zmieniaja sie osiagi auta?

Opublikowano
Witam. Pewien mechanik powiedzial mi ze powinienem wyregulowac wtryski w mojej A4. Mam w zwiazku z tym pytanie, czy dzieki tej regulacji poprawia sie kultura pracy silnika i czy zmieniaja sie osiagi auta?

ciekawe jak on chce to zrobic ..... :question:

zapytaj sie go ..... :twisted:

p.s czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz

Opublikowano
  • Autor

naprawde Twoja odpowiedz zachwyca swa merytoryczna zawartoscia...slowem, pomoc na jaka liczylem:/

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 16-02-2007, 07:36 ]

gdybyś przeczytał uważnie to zauważyłbyś iz spanky zadał Ci pytanie a nie odpowiadał :evil:

Opublikowano
naprawde Twoja odpowiedz zachwyca swa merytoryczna zawartoscia...slowem, pomoc na jaka liczylem:/

radze nauczyc sie czytac ze zrozumieniem .... :exclaim: (bo narazie ta umiejetność nie zachwyca :wink: )

a i mogłbys nazywac tematy zgodnie z regulaminem/zasadami (chyba czytałes :question: )

koniec OT

p.s cały czas czekam na odpowiedz ..... :wink:

Opublikowano

No jak to jak będzie regulował wtryskiwacze :question:

Rozkręci, naciągnie sprężynki, kilka podkładeczek zamontuje, i przeczyści dyszę igłą do szycia. :rotfl:

A odpowiedź bardziej merytoryczna.

Nie da się.

Może mechanikowi chodziło o regulację kąta wtrysku?

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam za bledne sformulowanie tematu i...czytanie bez zrozumienia.

Wszystkie potrzebne informacje uzyskalem, zatem mysle ze temat mozna zamknac. Pozdrawiam

p.s. do spanky'ego: tak sie nieszczesliwie sklada, ze nie mam juz kontaktu z owym mechanikiem, dlatego nie zaspokoje Twej ciekawosci...wybacz

Opublikowano

Właśnie chodzi o te podkładeczki , w starego typu wtryskiwaczach jak wtrysk lał to jeszcze się dociągało śrubą wtrysk (oczywiście nie przekraczając dopuszczalnego ciśnienia) jeżeli pomogło to ok a jak nie to wymiana końcówki ,a teraz jak leje to się kombinuje przekładając podkładki aby rozpylały paliwo , gdyby to było takie proste to każdy by sobie w garażu wymienił końcówki samodzielnie :wink:

Jak się nie mylę to koszt regulacji jednego wtrysku to ok 14 zł.

Opublikowano
Przepraszam za bledne sformulowanie tematu i...czytanie bez zrozumienia.

Wszystkie potrzebne informacje uzyskalem, zatem mysle ze temat mozna zamknac. Pozdrawiam

p.s. do spanky'ego: tak sie nieszczesliwie sklada, ze nie mam juz kontaktu z owym mechanikiem, dlatego nie zaspokoje Twej ciekawosci...wybacz

temat poprawiony (przeze mnie :exclaim: )

zgodnie z zyczeniem zostaje zamkniety .... :wink:

szkoda ..... myślałem ze jest jakis sposob o którym ja nie wiem ..... (nie jestem mechanikiem :wink: )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.