Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Połączenie ze sterownikiem silnika problem rozwiązany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i proszę o jakąś mądra podpowiedz a więc tak na forum na temat braku połączenia lub zerwania połączenia ze sterownikiem silnika jest wiele ale nikt nie rozwiązał problemu dlatego ogrzewam kotleta i już piszę co się dzieje a więc tak program vcds 10.6.5 po podłączeniu do auta wszystko działa tzn łącze się ze wszystkimi sterownikami prócz silnika lub połącze się na chwilę i zaraz następuje zerwanie co do programu testowany na innych autach i wszystko śmiga bez problemu u mnie też jeszcze nie tak dawno wszystko śmigało ok a teraz co się zawaliło i nie wiem co więc proszę o jakieś porady z góry wielkie dzięki pozdrawiam

Nie wiem gdzie ale podczas wyjmowania lampy musiałem ruszyć jakieś kable od gazu bo jakoś tamtędy idą i o dziwo się samo naprawiło więc dziękuję wszystkim za chęć pomocy

Edytowane przez grzes791

Opublikowano

Lpg nie jest czasem podłączone do linii k?

Opublikowano
  • Autor

A nie mam pojęcia na LPG już jeżdżę z 5 latek i dopiero teraz zaczęło się dziać tak ze nie wiem czy to wina lpg


panowie no nikt nic mądrego nie podpowie????? przecież to zostanie dla potomnych w między czasie odpiąłem radio ,klimę,abs i nadal to samo bez zmian co do lpg dajcie jakiś namiar jak to sprawdzić gdzie to jest podpięte lub ewentualnie czy wyjęcie bezpiecznika od lpg coś pomoże????


panowie co to jest za forum ???? 70 osób ogląda temat z czego tylko jedna coś dała od siebie i chwała jej za to tylko tego nie kumam po co czytać posta skoro nikt się na ten temat nie wypowiada no chyba że te 70 osób ma taki sam problem i też liczy na to że coś tu się dowie jeśli tak to sorki wielkie pozdrawiam

Opublikowano

Nie denerwuj się może poprostu nikt nie wie, jeśli wczesniej było ok to można przyjąć ze nawet jak podpięte do lpg to nie jego wina., próbowałeś jakims innym kablem? zwykły kkl za 30 zł też działa dobrze w połączeniu w vagiem 3.11 w b6. Jeśli też nie będzie działało to pozostaje podpiąc się zaraz przy wtyczce przy ecu i zobaczyć czy działa.

Opublikowano
  • Autor

spoko nie denerwuje się tylko biorąc przykład z siebie nie czytam postów które nie dotyczą mojego przypadku i dlatego dziwi mnie to ze tyle osób ogląda i nic nie daje od siebie ale najwidoczniej masz rację pewnie nikt nic nie wie na ten temat tylko tak sobie z nudów czyta .A co do kabelka za 30zł będę go miał w poniedziałek i ogarnę temat a i prośba do ciebie masz może jakiś schemacik pinów do tego mojego sterownika żeby ewentualnie wpiąć się bezpośrednio 8e0909518aa lub zmienia się na ten 8e0909528x kod silnika BFB dzięki z góry pozdrawiam

Opublikowano

Linia k to pin 43 przy sterowniku.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok tylko jeszcze jedno pytanko jak to wszystko popodpinać??? gdzie dać kable zasilania gdzie masę i czy to potem wpiąć w interfejs pod te same piny czy jak bo przyznam się jestem nie kumaty w tych sprawach i potrzebuje że tak powiem łopatologicznego wytłumaczenia dzięki


ok tylko jeszcze jedno pytanko jak to wszystko popodpinać??? gdzie dać kable zasilania gdzie masę i czy to potem wpiąć w interfejs pod te same piny czy jak bo przyznam się jestem nie kumaty w tych sprawach i potrzebuje że tak powiem łopatologicznego wytłumaczenia dzięki

Nie wiem gdzie ale podczas wyjmowania lampy musiałem ruszyć jakieś kable od gazu bo jakoś tamtędy idą i o dziwo się samo naprawiło więc dziękuję wszystkim za chęć pomocy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.