Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piardło Sprzęgło? pierdzi już czy umiera??


KacperWKK

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu kupna sprzęgło brało mi na końcówcę i z kumplami stwierdziliśmy iż niedługo trzeba będzie je wymienić( dodatkowy objaw jaki pojawił sie niedawno to brzęki przy gaszeniu chyba luzna tarcza, czy mogę jeszcze na tym pojezdzić czy istnieje grozba że się coś jeszcze rozwali?) i szukam gdzie by najatniej kupić do audi komplecik, no i mam pytanie

czy w audi a4 b5 avant 1997r 90-tka

Musze wymieniac wszystko czy tylko nie które części słyszałem o jakimś kole masowym?

Ja z autopsji na polonezie pamiętam iz była to tarcza, docisk i łożysko oporowe jak to jest w moim audi?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 17-02-2007, 13:28 ]

proszę nie wstawiaj zdjęć nie na temat !

To już trzecie które usunąłem. Co one wnoszą do tematu ?

Dziwnie nazwałeś ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakimś kole masowym?

jak juz to dwumasowym.Masz takie kolo ale nie musisz go wymieniac jak jest w porzadku.wymien komplet tarcze +docisk i lozysko jak najpredzej bo narobisz sobie szkod i wyjdzie cie to duzo drozej poniejsza naprawa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wymienić komplet i dwumasę i sprzęgło choć to nie jest konieczność pojedziesz do mechaniora to ci powie czy dwumasa jest do wymiany.

Dobry warsztat MEGACAR ul. Prasnyska 2b tel. 6637080

Tanie części KTD ul. Młodzieńcza 35 tel. 6782939 wszystko oczywiście Wa-wa

Ja tam kupiłem dzisiaj sprzęgło do swojego sachs 560zł

[ Dodano: 16-02-2007, 11:58 ]

Megacar ul Przasnyska 2b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł. mam podobne schorzenie ,mnie akurat nic nie brzęczy ale bierzxe wysoko, tak kupiłem. wymieniłem docisk i tarcz - używaną ale niby dobrą (org.) dwa dni i z powrotem bierze wysoko. agresywne 150km i po sprzęgle? do kupienia jest nowa Polska tarcz pasujące po numerze 280zł . wątpie żeby długo wytrzymała. kupować czy od razu oryginal? musi znieść 3,4( max obroty) 5 i znowu gaz :0

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 11-03-2007, 08:59 ]

dlaczego zadajesz te same pytania w różnych tematach !?

Nie rób tego proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i okazalo się - mechanicy mieli racje...tarcz byla ok. winne koło zamachowe lub dwumasowe , to chyba to samo.... ? 600zł używane i już pięknie działa. co do postu ssisi1977 ->moze i nie wypada ale o polowe taniej cena czyni cuda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...