Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Pomoc w doborze CB w pólkę po lewej.


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mobili. Temat pewnie już był bo szukałem ale niektóre były już przedawnione. Nosze się z zamiarem kupna CB do samochodu i zamierzam wykorzystać półkę która jest po lewej stronie prawie pod kierownicą. Rozmyślam nad 3 opcjami CB: Uniden 520XL, Presudent, Midland (Alan) Jestem kierowcą ciężarówki i posiadam w niej Presidenta i nie narzekam, jednak słyszałem też że bardzo chwalone jest właśnie radio Uniden 520XL Chodzi mi o to żeby radio po pierwsze zmiesciło się w tej kieszonce po lewej, po drugie żeby nie było to jakiś gó.......ny szumofon z którego nikt mnie nie rozumie i nikogo ja nie słyszę. Uniden jest z tego co wiem bez homologacji. Co jeśli gliniarz przy kontroli zobaczy że mam antene (magnesówke) i zobaczy że mam unidena bez homologacji coś mi grozi za to?? Z góry wielkie podziękował, szerokości i lustereczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej półce z powodzeniem mieści się Uniden (510, 520) np President Johnny (ten posiada homologację - takowego używam jednakże nie zamontowałem go na tej półce, o której piszesz).

Uniden jest to nic innego jak President. Uniden to marka o ile dobrze pamiętam przeznaczona na rynek amerykański - wada jak dla mnie U520: nieszczęsna homologacja i brak ASC

Temat był już poruszany na forum użyj :szukaj: to dowiesz się więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze president dobre radyjko ale cena o zielonego wiecej kosztuje. Uniden niby to samo co president ale drozszy. Ta holerna homologacja, czemu uniden jej nie ma a takie badziewia jak tti ktore jest takie same jak alan maja :disgust: Raz jestem przekonany do unidena ale zaraz z drugiej strony powstrzymuje mnie ta homologacja znaczy jej brak. I daj jestem w punkcie wyjscia. A co do antenki to myśle nad "siro" i dłuuugim bacie chyba najdłuższy to tylko 145cm :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tti nie jest złe miałem 880 ale są mniejsze jak 770 albo 660 ale mogę się mylić . A anteny siro są dłuższe ja mam sirio turbo 5000 a ma 196 centów i jestem z niej zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nieby tti nie jest złe ale cos co przypomina alana nie sadze aby bylo dobre. chyba ze tti jest wzorowane na alanie i ma tez jego podzespoly tak samo jak president unidena. Co do anteny to sa chyba nawet jeszcze dłuższe 205 o ile sie nie myle ma jakas presidenta ale to by wygladalo juz jak samochod zdalnie sterowany :decayed: A ile ta antenka sirio kosztowala?? wiadomo ze im dluzszy bat tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item485054696_sirio_megawatt_4000_torun.html

http://www.allegro.pl/item477585761_antena_cb_sirio_turbo_5000_pl_sklep_cb_warszawa.html

http://www.allegro.pl/item487340775_uwaga_antena_sirio_turbo_5000_magnes_16cm_wawa.html

Ja mam turbo na uchwycie bo do magnesu jestem nieprzekonany przy tak długich i ciężkich anten .

Co do unidena to że niema homo to nic nie szkodzi przecież nikt nie sprawdza takich rzeczy , a druga sprawa to czemu sprzedają skoro jest nielegalne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to ciekawi co do sprzedazy unidena. Antenke to tez widziałem ma 2mtery bata ze wzmacniaczem pewnie ladnie zasiegu ma. Widziałem dzisiaj w sklepie z CB presidenta Hary i johny za ponad 400zł :shocked: a uniden kosztuje ponad 200zł i nadal zastanawiam się co lepiej kupić :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam TTI 880 i mam go zamontowanego właśnie w tej półeczce po lewej stronie tylko trzeba trochę plastiku zeszlifować i nic nie widać [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 12:55_________________________________________________kumpel ma znajomego w jakiejś hurtowni i załatwiał kilku osobom komplet

Uniden 520XL + Antena Sirio ML-145 za 300 zł jakiś miesiąc temu nie wiem czy ta cena jest teraz aktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...