Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

temperatura płynu chłodnicy 60 stopni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam następujący problem : Temperatura płynu cały czas nie przekracza 65 stopni nawet po przejechaniu dłuższej odległości ,wymieniłem pompę wody ,termostat, i w końcu czujnik temperatury . na starym czujniku auto pali normalnie przewody są ciepłe i powietrze też leci ciepłe ,ale płyn w zbiorniczku wyrównawczym jest zimny.na nowym czujniku gdy auto jest zimne świece się nie chcą podgrzać i muszę go kilka razy długo kręcić żeby odpalił ,płyn w zbiorniku jest ciepły ale z nawiewów leci zimne powietrze a wskaźnik pokazuje ledwo 70 stopni ,na nowym czujniku po zatrzymaniu się i wyłączeniu silnika chodzi jeszcze wiatrak chłodzący a na starym już nie.Czy ktoś wie co może być przyczyną?

Opublikowano

Czujnik oryginalny?? Zamieniki tutaj to lipa

A z tym powietrzem to masz zapowietrZony układ musi sie odpowietrzyć tez miałem podobnie ale mam benz

Opublikowano
  • Autor

czujnik nie był oryginalny ,a odpowietrzałem go dosyć długo ,ale spróbuję jeszcze raz ,dzięki:)

Opublikowano

jedz do jakiegos mechanika niech ci zamowi oryginalny czujnik audi vw bo te zamienniki to lipa straszna ja sie połaszczyłem na febiego i mi zaraz sie rozwalil po 2miesiacach zalozylem oryginalny i jezdze do tej pory podepnij vaga zebys wszysstko wiedzial dokladnie :) g62 i jeszcze cos ci wyskoczy jak bedziesz mial czujnik walniety....

Opublikowano
  • Autor

Jutro jadę do mechanika podłączyć się pod komputer i przy okazji zamówię oryginał mam nadzieje że pomoże :-)

Byłem u mechanika i faktycznie wyskoczył błąd czujnika kupiłem nowy lepszy i od razu jest różnica jest ciepło temperatura 90 stopni ,ale wystąpił inny problem na zimnym silniku bardzo ciężko pali

Opublikowano

Koledzy ja nie rozumiem... On ma 1.9 TDI AFN i kręci mu sie wiatrak po wyłączeniu silnika? A tam nie ma wiskozy? Może jest "zasprzęglona" i nie może się dogrzać, bo nawala z takimi obrotami jak silnik...

Opublikowano

W afn jest wiskoza od strony silnika a z drugiej strony chlodnicy jest jeszcze wentylator. Ktory dziala czasem po wylaczeniu silnika jak ma za duza temperature. Wiskoza jak jest ok to na zimnym mozna zatrzymac ja palcami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.