Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?


Gość Adrian Matracki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adrian Matracki

Gdzie w okolicach Radomia lub Wawy przyciemnią mi szyby piecowo ? Mam na myśli zakłady zajmujące się tym profesjonalnie. Będę wdzięczny za adresy lub telefony.

P.s

Jak by ktoś miał zdjęcie swojej A4 w srebrnym kolorze z przyciemnionymi szybami to chętnie zerknę [interesuje mnie efekt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w R-miu piecowo robili na Kozienickiej, po lewej stronie tuż za Peugeotem. Tylko czy warto to robic piecowo? Czy nie lepiej przyciemnic folia? W razie problemów z policją lub na przegladzie folie zawsze można zerwac a po piecu już tylko wymiana szybek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Widzę że przemawiasz do mojego portfela :tongue4: chyba ci się udało :P A znasz kogoś kto robi to Profesjonalnie folią by nie odchodziła itp. Do przyciemniania folią trzeba wyciągać szyby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam zajebistego fachowca tym temacie,gostek robi to już ładne kilkanaście lat,robiłem u niego kilka aut i wszystkie bez wyciągania szyb. Do typowych aut które czesto robi ma zrobione szablony. Jak znajde nr to Ci napiszę,koleś mieszka na Osiowej, to jest na Wacynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie piecowo można wszystkie legalnie przyciemnic a nie tak jak jest to z folią, więc nie bedzie problemu z policją pod warunkiem że zrobisz to przyciemnienie z atestem, ale z tego co wiem jedyna firma która przyciemnia w polsce piecowo z atestem znajduje sie w Zielonej Górze jak sie nie myle :gwizdanie:

http://www.technicolor.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 , przy ostatnim przeglądzie rozmawiałem z diagnostą własnie o przyciemnianiu i stwierdził że nawet minimalne przyciemnienie czy to folią czy piecowo powoduje mniejszą przepuszczalnośc światła przy pomiarze więc wg.przepisów nie można tego robic w przednich drzwiach. Zresztą było o tym wiele razy więc nie ma co polemizowac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby przyciemniane piecowo mają jeden minus,jak szyby zaparują ciężko się je przeciera,pozostają smugi,bardzo uciążliwe w okresie jesienno/zimowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tylko ciekawe jak to się ma w rzeczywistosci,w większości aut szyby juz fabrycznie są bodajże w 15% przyciemnione :mysli:

Tak czy inaczej,folię w razie konkretnej draki można zerwac,ktoś z naszego forum juz to przerabiał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Michał przeczytaj tekst od akapitu "jestesmy jedyni w Polsce" http://www.technicolor.pl/szyby.html

A no właśnie wiec bliżej mi to przyciemnienia folią jak do Zielonej Góry

Reasumując mogę przyciemnić folią szyby tylną i tylne boczne... Jak na mój gust trochę dziwnie będzie to wyglądało jak przednie boczne nie będą przyciemnione choćby minimalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec robisz desperacki krok i przyciemniasz all albo w ogóle :gwizdanie: ja u siebie myśle też nad sciema folia łączne z przodem w Radomiu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie szyby przyciemnione ładnie wyglądają. Tylko najgorsze jest to zrywanie podczas kontroli :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...