Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

masa błędów klimatronika problem z klapami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Jestem posiadaczem a4 b5 od kilkunastu dni i w ten pikny czwartkowy dzien postanowiłem zabrać sie do klimatronika.
Po diagnozie wywalił mi mase błędów :

3.3

4.3

5.3

6.1

7.1

9.5

11.3

11.5

13.5

15.7

18.3

20.1

22.1

50.3

Dzieki tematowi na forum zdiagnozowałem wiekszość prócz 2 mianowicie 9.5 oraz 50.3
Wiekszosc to czujniki i klapy ale wbrew pozora moje silniczki klap działają podączając do nich napięcie zamykaja i otwieraja klapy a sterując klimatronikiem nie ma reakcji, nie mam dostępu do Vaga

Może jest ktoś kto potrafi pomóc ?

Z góry dziekuje


Witam widze nikt nic nie napisał w temacie, zapkupiłem vaga oczywiscie on tez wyrzuca blędy klap czujników pozycji klap, i pozycji regulatora po usunieciu pozostaja błedy 1297 1296 nie wiem co to za błędy. Postanowiłem dzisiaj dobrać sie do moich silniczków po rozebraniu wygladaja jak nówki w srodku podłączajać naiecie pod silniczki pracuja bez problemu, smar na trybikach swierzy a mimotego climatronic wyrzuca bledy i nie steruje nimi. Prosze o pomoc robia sie Cieple dni a mi dmucha goracym powietrzem w kabine i nie moge nic z tym zrobic

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

Jestem posiadaczem a4 b5 od kilkunastu dni i w ten pikny czwartkowy dzien postanowiłem zabrać sie do klimatronika.

Po diagnozie wywalił mi mase błędów :

3.3

4.3

5.3

6.1

7.1

9.5

11.3

11.5

13.5

15.7

18.3

20.1

22.1

50.3

Dzieki tematowi na forum zdiagnozowałem wiekszość prócz 2 mianowicie 9.5 oraz 50.3

Wiekszosc to czujniki i klapy ale wbrew pozora moje silniczki klap działają podączając do nich napięcie zamykaja i otwieraja klapy a sterując klimatronikiem nie ma reakcji, nie mam dostępu do Vaga

Może jest ktoś kto potrafi pomóc ?

Z góry dziekuje

Witam widze nikt nic nie napisał w temacie, zapkupiłem vaga oczywiscie on tez wyrzuca blędy klap czujników pozycji klap, i pozycji regulatora po usunieciu pozostaja błedy 1297 1296 nie wiem co to za błędy. Postanowiłem dzisiaj dobrać sie do moich silniczków po rozebraniu wygladaja jak nówki w srodku podłączajać naiecie pod silniczki pracuja bez problemu, smar na trybikach swierzy a mimotego climatronic wyrzuca bledy i nie steruje nimi. Prosze o pomoc robia sie Cieple dni a mi dmucha goracym powietrzem w kabine i nie moge nic z tym zrobic

W poprzednim tygodniu robiłem to w swojej A4 AFN 96' walka z błędami rozbierałem kilka razy te same moduły ster klap z silniczkami

pamiętaj że zasilanie silniczków to 7V po lifcie jest 12V

ale dobra do konkretów mało tego że po podłączeniu chodzą silniczki ważne jest żeby miały odpowiednią prędkość wirowania ja kupiłem inne na szrocie (pojechałem na szrot z zasilaczem 7V) i porównywałem ze swoimi

i okazało się, że się kręcą znacznie wolniej co powoduje bardzo wolne poruszanie dźwigienek klap co powoduje powstawanie błedów climatronica - co prawda próbowałem jeszcze czyszczenie potencjometrów spreyem do nich, wszystkie trybiki smarowałem itp. Po podmianach silniczków ramiona muszą poruszać się płynnie i w miarę szybko ale to widać na stole jak się ma kilka silniczków do porównania itp. ale efekt końcowy 0. błędów klap, a miałem błędy na wszystkich klapach

Pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.