Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

12DEX09

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Jestem posiadaczem a4 b5 od kilkunastu dni i w ten pikny czwartkowy dzien postanowiłem zabrać sie do klimatronika. Po diagnozie wywalił mi mase błędów : 3.3 4.3 5.3 6.1 7.1 9.5 11.3 11.5 13.5 15.7 18.3 20.1 22.1 50.3 Dzieki tematowi na forum zdiagnozowałem wiekszość prócz 2 mianowicie 9.5 oraz 50.3 Wiekszosc to czujniki i klapy ale wbrew pozora moje silniczki klap działają podączając do nich napięcie zamykaja i otwieraja klapy a sterując klimatronikiem nie ma reakcji, nie mam dostępu do Vaga Może jest ktoś kto potrafi pomóc ? Z góry dziekuje Witam widze nikt nic nie napisał w temacie, zapkupiłem vaga oczywiscie on tez wyrzuca blędy klap czujników pozycji klap, i pozycji regulatora po usunieciu pozostaja błedy 1297 1296 nie wiem co to za błędy. Postanowiłem dzisiaj dobrać sie do moich silniczków po rozebraniu wygladaja jak nówki w srodku podłączajać naiecie pod silniczki pracuja bez problemu, smar na trybikach swierzy a mimotego climatronic wyrzuca bledy i nie steruje nimi. Prosze o pomoc robia sie Cieple dni a mi dmucha goracym powietrzem w kabine i nie moge nic z tym zrobic
  2. zimne luty w panelu ?
  3. Siemaneczko wszystkim
  4. Witam, Jestem posiadaczem a4 od 4 dni Kupiłem audi za dość niskie pieniądze ale zaniedbana i postanowiłem zabrać sie do roboty i zaczynajac od naprawy centralnego napotkała mnie niespodzianka. Moja klapa sie zablokowała. centralny zamek zamyka i otwiera drzwi słychać w bagażniku buczenie ale klapa jest zatrzasnięta dodam ze mam nieorginalny kluczyk i nie pasuje od do wkładki w zamku. Miał ktoś może takowy problem i go rozwiazał ? Audi sedan 95 rok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.