Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b7 by Hany ,zwykly avant 19'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Przedstawiam wam moje audi.Jest to model b7 avant z roku 2007.10.Z malutkim i ekonomicznyn motorem 1.9 brb.kolor lz7l perlowy grafit.jako seria ale pomalutku robie z niego s line na oryginalnych czesciach ,wszystko w kolorze.

Wyposazenie:

-4xelektryczne szyby

-tempomat

-czujnik zmierzchu ,lusterko fotochrom.

-czujniki parkowania tył

-kierownica multi.

-swiatla auto

-radio concert iii

-zawieszenie seria 1ba

Modyfikacje:

-zderzak przod s line

-dokladka tyl s line

-listwy dolne drzwi s line oryginal

-emblematy s line.

-czarne wnetrza lamp (łezki)

-kierownica trojramienna audi b8 multi

-galka mieszek s line

-alufelgi 19 .9j i 10j bmw styling 63 w kolorze marrakesh brown.plus adaptery w ocynku.20mm

Do zrobienia(jak najszybciej) :

-fotele s line pol skora badz alcantara

-czarna podsufitka

-zmiana radia na rns e

-montaz manetki fis

-montaz lotki na klape (szukam oryginalu,laminat nie wchodzi w gre)

-zawieszenie 1be

-podgrzewane fotele +ledzwia elektr.

-skladane lusterka +fotochrom

-pakiet oswietlenia

-przyciemnienie szyb (przyszly tydzien)

To by bylo narazie tyle.Pozdrawiam

Ps.na zdjeciach nie ma jeszcze zamontowanych listw i ciemnych szyb:)

09ec0e955c02b963med.jpg

5caa8d1a648a150emed.jpg

d9d7f70fd8d9970cmed.jpg

4f872516c2ed35abmed.jpg

49dc20c46dec4eecmed.jpg

8edca5a8ecce1792med.jpg

Edytowane przez Hany68

Opublikowano

witaj :) :) nie jest aż tak skromnie jak piszesz :) ale potrzebne są koniecznie zdjęcia :naughty: skrzynie masz już 6 ? czy jeszcze 5?

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia jeszcze 5tka ale tutaj raczej nie bede nic zmienial:)

Opublikowano

Zrób normalne zdjęcia . Powodzenia w modach .

Opublikowano
  • Autor

Zdjecia poki co z tel.Zrobie na dniach.Dzieki wielkie:)

Opublikowano

Siema, fajna sztuka, zamiast tego 1be zapodałbym dobry gwint i ładnie to spasował z tymi 10J na tyłku....no ale jak kto woli :)

Opublikowano

A jak nie chcesz gwintu to ja bym dał amorki s-line i sprężyny eibach -30

Opublikowano
  • Autor

Macie racje wpadnie gwint.Mierzylem ile to siadze na 1be i bedzie mala roznica na tym kole.ten sezon kupie cos z uzywki.Zeby moc nazbierac na cos lepszego

711ce729c73db4d3med.jpg listwy juz na aucie

Opublikowano

z listwami o wiele lepiej :thumbup1:

Opublikowano

listewki to chyba obowiązkowa pozycja na liście modów :)

Opublikowano
  • Autor

57331140045c461e.jpg szyby gotowe

f040dc9cf3ad1e13med.jpg

Opublikowano

Niżej koniecznie bo teraz to nie wygląda dobrze...

Lista modów jak najbardziej OK! :wink4: Działaj i się chwal modyfikacjami...

Opublikowano
  • Autor

Srodki na gwint sa ,ale psychika nie puszcza :D

Auto lata 15tys na pol roku ,codziennie 4 osoby w aucie do pracy

Kole w oczy ten allroad ale jakos sie nie idzie zlamac

Kole w oczy ten allroad ale jakos sie nie idzie zlamac.Macie moze zdjecia avanta na 19 s line badz 30/30?

Opublikowano

uwierz mi, 4 osoby codziennie w aucie po 15 km w jedną stronę na gwincie..i nic nie przeszkadza :)

Poza tym mając gwint nie oznacza to, że trzeba to spasowywac na piczy kłak...zrobisz tak, żeby było ok dla ciebie i bajera :) a sprężynami już sobie tak nie zrobisz....bo jak wyjdzie tak będzie :)

Edytowane przez fajgi

Opublikowano
  • Autor

4db59001f9008cf7.jpg. Zalozylem zawieszenie z 1be .Na jakis czas bedzie chociaz troche nizej:)

860132df7275fef9med.jpg

Foto z pracy 25209005b3b499a4.jpg

Opublikowano

Trochę pracy i będzie mega,tylko niżej panie, niżej :tongue4:

Opublikowano

Trochę pracy i będzie mega,tylko niżej panie, niżej :tongue4:

chwile na tym polata....i i tak kupi gwint :):P

Opublikowano

Pewnie jo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.