Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat alus


Tomek Kosakiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam się do was z prośbą o pomoc i doradzanie. Posiadam audi a4b5 r16 205 55 pięć łopat. I moje pytanie oraz prośba brzmi jakie felgi byście doradzili mi żeby autko wyglądało troszeczkę niżej i też żeby cena nie była z kosmosu :) nie chce bawić się w obniżanie autka. I jeszcze co do tych felg to jakie dystane by pasowały żeby wyglądało na szersze, myślałem nad 20 z przodu i 25 z tyłu czy to dobry pomysł?? Czekam na propozycje :) klubowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz sobie odpowiedzieć czego oczekujesz :) jeżeli chodzi o rozmiar to maxymalnie 17 cali przy seryjnym zawiasie. Co do dystansów to nie ma sensu odpowiadać skoro nie wiesz nawet jaką będziesz miał felge. Poczytaj sobie o ET felgi bo od tego zależy odsadzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem prosić o jakieś sugestie odnośnie alusow i jaki modele by pasowały. bo tak szukam i szukam i może wy coś podopwiecie.

W oko wpadłuy mi te felgi http://allegro.pl/vw-audi-mercedes-skoda-5x112-et45-kola-lato-i6190685007.html. i pyatnie czy to dobrej sa firmy ?/ i czy pasują do b5 , czy to jakaś popelina czy auto bedzei dobrze wyglądało i czy to dobra cena za takie felgi Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...