Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek Kosakiewicz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek Kosakiewicz

  1. Wyślij tabliczkę z bagażnika co jest prawdopodnie w kole zapasowym to zobaczymy jaki u Ciebie powienien być aku
  2. Ooo to dobrze wiedzieć jak to rozróżniać , a numer 000915105ak albo dl w czym był dotowany ? To już taka ciekawość moja
  3. No dobrze mówisz o pierwszym numerze , to dlaczego nie ma w takim razie jednego do danej pojemności akumulatora ? Że np ten co podałeś jest wlansie do 110 ah tylko jest parę do jednego akumulatora tj mnie zawsze zastanawiało
  4. Czyli tak naprawdę nr seryjny to jest ciąg przypadkowych cyfr . A w pierwszej wartości jest różnica czy wpiszemy numer co Ty podałeś a np ten co jest tutaj podany pod 110 ah
  5. To nie jest akumulator agm przecież
  6. Wrzucałem wyżej kodowanie , bo maiłem się okazało za małe aku , czyli kodowanie całkiem od nowa , muszę bo mam 85 a muszę mieć 110 kodowanie znam tą pierwszą wartość ale drugą która najlepiej chodzi o nr , bo tutaj nie ma żadnych numerów jak w starych vartach
  7. Kodowanie na 110 ah a jaki numer seryjny ? Bo nie ma żadnej nalepki na aku ?
  8. Jakim prądem powinno się ładować aku wsensie jaka wartość najwyższa w voltach powinna być ?
  9. Czas na wymianę , co się okazuje w moim przypadku powienien być 110 ah a nie 85 ah jak jest teraz , więc trzeba zamówić varte 110ah 920a i będzie śmigał
  10. Amperomierz ustawiony , i nagrywałem przez godzinę czy jakiś pobór jest prądu po przejściu w stan spoczynku spadł do 0.03 jak się nie mylę
  11. To sprawdzałem i z tym jest oki bo godzinne sprawdzenie nic nie odnotowało , po przejściu w stan spoczynku praktyczny brak poboru
  12. To norma przy tygodniowym postoju ?
  13. A pytanko natury technicznej tydzień postoju w garażu auta czy to napięcie dobre , i według tych numerów jaki powinien być akumulator dedykowany
  14. czyli sterownik 61 kodowanie aku zmienic 2 ostatnie cyfry i po sprawie ?
  15. Zdjęcie poglądowe numery te same tylko literka b bo te z a miały podobno wadę jakąś
  16. A przy zmianie modułu zarządzania energią trzeba go kodować czy coś ? Bo kiedyś zmieniałem bo miałem wadliwy , go też się koduje ?
  17. A i jeszcze jedno czy musi być na full naładowany żeby go kodować ? Czy może być przykładowo po nocy kodowany , czy ma być brany prosto z prostownika
  18. No wlansie to miałem na myśli . A jest możliwość zmiany ? A druga sprawa jak jakie kody do tego aku??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.