Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy mieliście taką sytuację

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o f*ck a ja nie skumałem o co mu biega nawet no szok :shocked: dobrze że nie odwróciłem się do niego plecami :kox:

Opublikowano

bo byś pewnie poczuł kalafiora :P

Opublikowano

bo byś pewnie poczuł kalafiora :P

..uczucie przenikającego ciepła :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 11:11:08 _________________________________________________

dobrze że nie odwróciłem się do niego plecami :kox:

No kolego wtedy pierdział byś cienko..i na pewno nie tak jak do tej pory :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie strasz już nie pójdę do tego sklepu więcej :decayed:

Opublikowano

bo byś pewnie poczuł kalafiora :P

..uczucie przenikającego ciepła :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 11:11:08 _________________________________________________

dobrze że nie odwróciłem się do niego plecami :kox:

No kolego wtedy pierdział byś cienko..i na pewno nie tak jak do tej pory :polew: :polew:

raggus przerażasz mnie skąd ty wiesz takie rzeczy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bo byś pewnie poczuł kalafiora :P

..uczucie przenikającego ciepła :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 11:11:08 _________________________________________________

dobrze że nie odwróciłem się do niego plecami :kox:

No kolego wtedy pierdział byś cienko..i na pewno nie tak jak do tej pory :polew: :polew:

raggus przerażasz mnie skąd ty wiesz takie rzeczy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

najwyraźniej już miał taką akcję... :gwizdanie:

Opublikowano

raggus przerażasz mnie skąd ty wiesz takie rzeczy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

..czytam " Przyjaciółkę " :polew:[br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 11:26:31 _________________________________________________

najwyraźniej już miał taką akcję... :gwizdanie:

..z takimi testami to bym sie wyluzował :wink4:

Opublikowano

..z takimi testami to bym sie wyluzował :wink4:

nie złość się kolego... :)

Opublikowano

..z takimi testami to bym sie wyluzował :wink4:

nie złość się kolego... :)

Nie złoszczę :wink4:..tylko żartować ze mną to trzeba umieć :tongue4:

Boberek nie umie ..i polecą mu gumy w jego avancie :polew:

Opublikowano

..z takimi testami to bym sie wyluzował :wink4:

nie złość się kolego... :)

Nie złoszczę :wink4:..tylko żartować ze mną to trzeba umieć :tongue4:

Boberek nie umie ..i polecą mu gumy w jego avancie :polew:

no już, już, uspokuj się :pociesz:łobuziątko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

..z takimi testami to bym sie wyluzował :wink4:

nie złość się kolego... :)

Nie złoszczę :wink4:..tylko żartować ze mną to trzeba umieć :tongue4:

Boberek nie umie ..i polecą mu gumy w jego avancie :polew:

widzę że gangsta jesteś :cool1:

Opublikowano

..z takimi testami to bym sie wyluzował :wink4:

nie złość się kolego... :)

Nie złoszczę :wink4:..tylko żartować ze mną to trzeba umieć :tongue4:

Boberek nie umie ..i polecą mu gumy w jego avancie :polew:

a to zawsze twoje problemy sa opisywane w przyjaciółce :) ehh

to juz teraz wiem

zawsze napisane w kazdym numerze Regina 21 :P mam problem kurde ragguś :P

nie wiedziałem :) jestem stałym czytelnikiem :P

a co do gum to co ty będziesz robił ze mna w moim avancie :P:polew: :polew: :polew:

mrrrrrrrrr :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobrze że chociaż nie zapomina o gumie :naughty:

Opublikowano

no już, już, uspokuj się :pociesz: łobuziątko :wink4:

..zaraz Yelo wpadnie i zrobi tu porządek :polew:

a to zawsze twoje problemy sa opisywane w przyjaciółce :) ehh

..yebne Ci prenumerate pod choinkę :polew:

a co do gum to co ty będziesz robił ze mna w moim avancie :P:polew: :polew: :polew:

Pokaże Ci kolekcję znaczków :laghing2:

dobrze że chociaż nie zapomina o gumie :naughty:

Piotrek podobno woli bez ...na mieście głośno o tym :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

dobrze że chociaż nie zapomina o gumie :naughty:

weź bo ja zaczynam sie bac :P

Opublikowano

dobrze że chociaż nie zapomina o gumie :naughty:

weź bo ja zaczynam sie bac :P

Zainwestuj..

korek3doj9.jpg

w500.png

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobrze że chociaż nie zapomina o gumie :naughty:

weź bo ja zaczynam sie bac :P

no bój się bo o wazelinie nic nie wspomniał :polew:

Opublikowano

no bój się bo o wazelinie nic nie wspomniał :polew:

Piotrek wozi całe wiaderko ..wrazie dzikich imprez :polew:

Opublikowano
  • Autor

Zainwestuj..

korek3doj9.jpg

w500.png

:polew: :polew:

to było by chyba lepsze 1116832685_gal_pas_cnoty_d_1.jpg

Opublikowano

osz karwaaaaaaaaaa :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.