Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieki...


Kacper Deluga

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies 2 tys temu wymieniłem Olej ostatnio zauważyłem że silnik dziwnie klekocze, okazało sie ze praktycznie nie miałem oleju (kontrolka nie zapaliła sie ani razu). Dolałem jakies 2.5l i staram sie obserwowac wycieki, nie mam dojscia do kanału ale zrobiłem takie zdjecia podwozia na zimnym silniku http://www.directupload.net/file/d/4362/h2i8ikas_png.htm http://fs5.directupload.net/images/160521/27oz7xfa.png . Czy widoczne plamy moge byc spowodowane wyciekem oleju, jezeli tak to co to za cześci bo kiepsko sie orientuje i jak bedize wyglądało usuniecie usterki?

Edytowane przez Kacper Deluga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 litra to na pewno Ci tam nie ucieka. Rozlej sobie litr oleju na ziemi i zobaczysz jaka będzie plama.

Olej zmieniałeś sam czy jakiś mechanik? Może ktoś Ci zapomniał nalać oleju, to nie jest żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pod domem ślady po kroplach i TK dość sporo, mechanik, ale z tego co pamiętam zaraz po wymianie spraedzalem ile go jest i było dobrze. A wieksza plamę mogłem zostawić pod szkołą lub w innym miejscu gdzie tego nie zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przywaliłeś gdzieś miską ostatnio?

Skoro wcześniej nie musiałeś dolewać to musisz sprawdzić skąd to wycieka, bo jak już znaczysz teren to jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 cieżko miską zachaczyć bo jest nd belką. Na filmie miało widać może być uszczelniacz wału albo czujnikiem ciśnienia oleju ci leci. Zobacz od góry za silnikiem czy coś widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...