Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bardzo dziwna sytuacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wszystkim,

Panowie, bardzo dziwna sytuacja z kontrolką oleju w moim samochodzie.

Jadę sobie jadę, dojeżdżam na świateł zmieniam bieg na niższy obroty na 1700 zapala sie kontrolka oleju po chwili obroty spadają na 1100 kontrolka gaśnie, rozpędzam sie znowu 1700 obrotow kontrolka swieci wbijam sie na 2200 obrotow i kontrolka gaśnie za chwile znowu 1700 swieci spadnie na 1100 i niżej i zgaśnie czy to nie przypadkiem cos z elektryka lub zegarem? Auto kompletnie nie zmienia swojej pracy gdy kontrolka sie swieci, oleju nie bierze nic sie kompletnie nie dzieje. Proszę o wypowiedzi z podobnym doświadczeniem.

Wiem, masa takich tematów ale wszystkie sa takie same a moje jest zbyt dziwne.

Opublikowano

Prawdopodobnie Przytkany smok w misce. I przy danych obrotach nie jest w stanie zaciągnąć tyle ile potrzevuje

Opublikowano
  • Autor

Smok i miska czyszczona miesiąc temu, czujnik oleju zmieniany tydzień temu.

Opublikowano

Sprawdź podłączenie wtyczki do czujnika. Może być niedopięta.

Jeżeli jest ok, to stawiam na wadę czujnika.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Skoro smok czysty to ja bardziej stawiam na kończąca się pompę... Najlepiej to wepnij manometr i sprawdź...

Opublikowano
  • Autor

No ale jak by pompa byla na wykończeniu to przy 1100 obrotów kontrolka by gasla?

Cisnienie na zimnym 5bar a na pol cieplym bylo ponad 1 nie pamiętam dokladnie ile

Edytowane przez k232

Opublikowano

Nom. U mnie zapaliła się dopiero przy wyższych obrotach... Teraz nie pamiętam jakie ciśnienia powinny być. Ale 1 bar na ciepłym to jest za mało...

Opublikowano
  • Autor

Pol cieply, nie byl zagrzany na max.

Opublikowano

No to co dopiero na gorącym musi być...

Opublikowano
  • Autor

W sumie tak, ale dlaczego na zimnym jest 5 bar? Moze majster co mierzył nie umiał tego dokladnie zrobić? ?

Opublikowano

Możliwe... Ale ogólnie na gorącym ( gęstym) oleju ma jak najbardziej prawo pokazywać prawidlowo

Takie info znalazłem w necie i u mnie się zgrywalo

Zimny motor:

-wolne obroty najlepiej 4-5bar

-przy 3k Rpm najlepiej 5-7bar

ciepły motor:

-wolne obroty najlepiej 1.5-2bar

-przy 3k Rpm 4-5bar

Mocno rozgrzany:

-wolne obroty 1.0-1.5bar

-przy 3k Rpm 3-4bar

Opublikowano
  • Autor

I ja tak miałem, pisałem, ze nie pamiętam ile dokładnie ale coś w ten deseń ? dlatego mi się wydaje że to coś z elektryką ?

Opublikowano

Ja obstawiam pompę.. Bądź smok ;) szukaj

Opublikowano
  • Autor

Smok odpada bo byl wyjmowany razem z miska i czyszczony ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.